Aktuální zprávy

„Nejlepší akce série“ má své vítěze. Vyhrála akce č.1 a Martin Horák

Napsala 15.03.2011 Redakce
C h o m u t o v - Před týdnem jsme spustili anketu „Nejlepší akce série“. Měli jste možnost hlasovat mezi šesti gólovými akcemi, které byly k vidění ve čtvrtfinálové sérii proti Hradci Králové. Počátek hlasování byl vyrovnaný, ale zhruba v polovině týdne jedna z akcí utekla na rozdíl jednatřiceti hlasů. Dnešní půlnocí jsme ukončili hlasování a vylosovali jednoho šťastlivce, který vyhrál pirátské tričko.

Novinkou pro toto play-off byla pirátská trička, která se stala mezi fanoušky velice oblíbená. Těchto suvenýrů je omezený počet, tudíž se nevyskytují ani ve fanshopu. Rozhodli jsme se, že jednoho šťastlivce vylosujeme a odměníme právě tímto tričkem. V anketě hlasovalo celkem 135 lidí. Nakonec s náskokem zvítězila akce číslo jedna, která si připsala celkem 53 hlasů. O druhé místo se dělí akce číslo dvě a šest. Petr Jíra a Procházka s Havířem tedy získávají stříbrnou medaili za 22 hlasů. Na třetí příčce se nakonec umístila akce číslo čtyři, ve které vstřelil krásnou branku Radek Duda a získal za ní 16 emailů. Nelichotivou bramborovou medaili získává akce číslo tři, aneb tvrdá střela Tomáše Slováka. Těsně nakonec pátá skončila akce číslo pět, kde zářil Milan Kraft.

Ze všech 135 hlasujících jsme vylosovali Martina Horáka z Chomutova.

Mezi emaily se objevil i jeden z Ruska – Ekaterinburgu. Evgeni Salamatov hlasoval dle očekávání pro Tomáše Slováka, ale ani to mu nestačilo. Další hlasy jsme zaznamenali například ze Znojma, Litvínova či Prahy.

Všem hlasujícím děkujeme za účast a přejeme hodně štěstí v dalším pokračování ankety „Nejlepší akce série“, která za stejných podmínek začne již dnes.