Aktuální zprávy

Naplňte co nejvíc arénu a vezměte své ratolesti! Děti do 12 let mají na Roudnici vstup zdarma

Napsal 18.11.2021 Klub
C h o m u t o v - Po dvou venkovních zápasech se Piráti vrací před své fanoušky, kde čeká svěřence Petra Martínka už v neděli 21. listopadu od 16 hodin souboj s Roudnicí nad Labem. Předprodej odstartoval ve čtvrtek 18. listopadu a děti do 12 let budou mít vstupné zdarma.
PŘEDPRODEJ NA ROUDNICI

Dosavadním maximem na utkání krajské ligy v ROCKNET ARÉNĚ je návštěva 1616 diváků, kteří přišli na souboj se Slovanem Louny. „Chtěli bychom se poprvé v sezóně přehoupnout přes dva tisíce diváků a přilákat ještě víc dětí s rodiči,“ vysvětluje tiskový mluvčí Libor Kult vstupné pro děti do 12 let zdarma.

„Naposledy budou platit mírnější opatření a my bychom se rádi s pomocí našich skvělých fanoušků pokusili vytvořit minimálně rekord aktuální sezóny,“ přeje si šéf klubové komunikace s tím, že rekord krajských lig se určuje hodně obtížně. Dítě do 12 let však musí mít svou vstupenku na konkrétní místo. „Pro tyto účely jsme do předprodeje na utkání nechali implementovat i nulovou cenu právě pro děti do 12 let,“ hlásí mluvčí Pirátů.

Jak už bylo zmíněno, zápas s týmem z města na levém břehu řeky Labe je posledním, na němž budou platit dosavadní mírnější vládní nařízení týkající se pandemie koronaviru. Nutnost prokázat bezinfekčnost je nadále v platnosti, výjimku mají pouze děti do 12 let, které mohou na hromadné akce bez testů i očkování.

U všech ostatních diváků do neděle 21. listopadu platí, že mohou do hlediště s platným lístkem, k němuž musí prokázat bezinfekčnost. To lze učinit pomocí PCR testu ne staršího než 72 hodin či antigenního testu ne staršího než 24 hodin. Stejně lze bezinfekčnost prokázat rovněž potvrzením o prodělání onemocnění COVID-19 s tím, že od pozitivního testu před nástupem do karantény neuplynulo více než 180 dní.

Dokladem bezinfekčnosti je rovněž certifikát o ukončeném očkování v tištěné podobě nebo v aplikace tečka, již si můžete stáhnout zde. Ukončeným očkováním se rozumí odstup 14 dní od poslední nutné dávky v závislosti na jednodávkovém či dvoudávkovém schématu.

Pro otestování můžete využít stanoviště na parkovišti mezi ROCKNET ARÉNOU, atletickým a fotbalovým stadionem, které je otevřeno každou neděli od 13 do 18 hodin. Objednat se na antigenní test můžete zde, v případě volných kapacit budete otestováni i bez předchozího objednání.

Při vstupu do ROCKNET ARÉNY i během utkání nadále platí povinnost mít nasazen respirátor s filtrační účinností alespoň 94 % (např. FFP2 nebo KN94).