Videoreportáže

„Na Šindeláře jsem jel už asi 200 nájezdů, takže jsem od červené věděl, co udělám,“ prozradil Nikola Gajovský

Napsal 04.02.2014 Roman Jüngling, Libor Kult
C h o m u t o v - Piráti se naposledy před olympijskou přestávkou představili svým fanouškům v SD ARÉNĚ, kde hostili Vítkovice. Svěřenci Jaroslava Becka prohrávali po první třetině 0:3, ale v první polovině prostředního dějství snížili na rozdíl jediné trefy. Jako první skóroval z Pirátů útočník Nikola Gajovský, který zakončil samostatný únik povedeným forhendovým blafákem, při němž podle vlastních slov využil znalosti vítkovického gólmana Filipa Šindeláře. Piráti však nakonec padli stejným výsledkem jako v předchozím vzájemném klání v Ostravě, kde se domácí radovali také z výhru 8:3.