Videoreportáže

Moment utkání: První třetina Sébastiena Pichého – puk v obličeji a krev, pak dva góly

Napsal 09.01.2020 Klub
C h o m u t o v - Když se ve třetí minutě duelu devátého kola nadstavby Chance ligy skácel v rohu po levici Dominika Pavláta k ledu, vypadalo to s jeho pokračováním v zápase se Vsetínem všelijak. Přestože Sébastienu Pichému kapala z brady krev i po ošetření, vrátil se ještě před první sirénou a dvěma přesnými zásahy pomohl srovnat stav z 0:2 na 2:2. Po utkání se bizardní situaci smál a naznačil, že hattrick nebyl jeho cílem. Dokázal to ve 35. minutě, kdy v situaci dva na jednoho přihrál Nicolasi Hlavovi. Kanadský zadák tak napodobil jiný šest beků, kteří v pirátském dresu po změně názvu klubu zakončil střetnutí se dvěma trefami.