Aktuální zprávy

Luboš Rob končí u Pirátů, vrací se do Českých Budějovic

23.10.2017 Tisková zpráva
C h o m u t o v - Poprvé v průběhu rozehrané soutěže dochází k pohybu v kádru Pirátů. Útočník Luboš Rob, jenž přišel během letní přestávky z Českých Budějovic, v Chomutově končí a vrací se na rodný jih Čech bez jediného soutěžního utkání v pirátském dresu.

„Luboš dostal prostor v přípravných zápasech, ve kterých nás nepřesvědčil, že by měl hrát tady v Chomutově za A-tým. Proto nastupoval v Kadani a nyní jsme se dohodli na ukončení smlouvy s tím, že Luboš se vrací do Českých Budějovic,“ vysvětluje Vladimír Růžička, kouč a sportovní manažer v jedné osobě.

Dvaadvacetiletý útočník odehrál v létě sedm z devíti duelů, v nichž nebodoval a třikrát usedl na trestnou lavici k menšímu trestu. Kromě toho měl hodnocení účasti na ledě -4. Mistrovské soutěže však zahájil v partnerské Kadani.

V dresu Trhačů nastoupil Luboš Rob k patnácti zápasům včetně jednoho střetnutí proti Motoru, jemuž ale jeden ze tří gólů nedal. K tomu přidal šest asistencí, takže sever Čech opouští jako nejproduktivnější hráč Kadaně, který trávil na ledě v průměru 17 minut a 34 vteřin za zápas, rozdal 16 hitů a zblokoval 11 střeleckých pokusů soupeřů.