Aktuální zprávy

Krize v defenzivě: Chomutovskou družinu trápí zdravotní potíže obránců

Napsal 07.12.2009 David Nováček
C h o m u t o v - Nevydařený víkend mají za sebou chomutovští hokejisté. Z moravské tour si nepřivezli žádný bod, když nejprve v sobotu nestačili na Duklu Jihlava 4:5 a o den později podlehli Olomouci vysoko 2:6. Situaci jim navíc komplikují zdravotní potíže několika obránců. V nedělním utkání proti Olomouci naskočila do hry jen šestice zadáků.

Problémy v obranných řadách musí řešit chomutovští trenéři. V nedělním utkání v Olomouci museli hrát pouze na šest zadáků, z toho navíc Martin Mazanec patří mezi juniory.

Jako první se na marodku odebral Jakub Trefný, který si v domácím utkání proti Táboru přivodil zranění ramene. Vyhozený klíček ho ze hry vyřadí ještě zhruba na 3 - 4 týdny.

Se svalovým zraněním se potýká Aleš Pavlas, který naposledy nastoupil v domácím utkání proti Znojmu. Do Ústí nad Labem už neodcestoval a vynechal již tři utkání v řadě.

V sobotním zápase na ledě jihlavské Dukly si nepříjemnost přivodil také dosavadní nejproduktivnější obránce Chomutova Lukáš Pulpán. Natažené vazy v kotníku ho ze hry vyřadí zhruba na 3 - 4 týdny.

Blíže nespecifikované zdravotní problémy trápí také Davida Všetečku. Ten je na tom však z celé čtveřice zřejmě nejlépe a ve středečním utkání proti Havlíčkovu Brodu by se v sestavě mohl objevit.