Aktuální zprávy

Krajská liga zná jízdní řád. Pro Piráty domácím termínem neděle

Napsal 07.08.2020 Klub
C h o m u t o v - Piráti Chomutov budou hrát po dlouhých jednáních krajskou ligu, která už zná svůj jízdní řád. Vzhledem ke skládání kádru i extraligovým zápasům přikročilo vedení k nedělím a ne úplně standardnímu času začátku.

ROZPIS KRAJSKÉ LIGY MUŽŮ 2020/2021

Mužstvo kolem Petra Martínka odehraje v základní části celkem dvacet duelů s pěti soupeři. Těmi jsou HC Slovan Louny, HC Tygři Klášterec nad Ohří, HC Roudnice nad Labem, SK Kadaň a HC Lovosice.

Desítku domácích zápasů odehrají Piráti v neděli od třinácti hodin. „Vzhledem k tomu, že bychom rádi využívali na střídavé starty hráče z ligových soutěží, vybrali jsme pro domácí zápasy neděli,“ říká tiskový mluvčí Libor Kult.

„Jsme si vědomi, že se jedná o ne úplně standardní chomutovský čas, ale zvolili jsme ho i s ohledem na to, že z předchozích sezón víme, že řada chomutovských fanoušků navštěvuje i zápasy v Litvínově. A v osmi z deseti našich domácích termínů hraje doma i Litvínov,“ vysvětluje dál.

Po zmíněné dlouhodobé části, která začne po polovině září a bude končit na začátku února, následuje play-off. V tom první vyzve čtvrtého a druhý třetího, vítěz následného finále a tím i vítěz skupiny Ústeckého kraje postoupí do kvalifikace.

  Prvních pět kol základní části   

  1.kolo, ne 20.09.2020 SK Kadaň – Piráti Chomutov
  2.kolo, ne 27.09.2020 Piráti Chomutov – HC Lovosice
  3.kolo, so 03.10.2020 HC Roudnice nad Labem – Piráti Chomutov
  4.kolo, ne 11.10.2020 Piráti Chomutov – HC Tygři Klášterec nad Ohří
  5.kolo, ne 18.10.2020 HC Slovan Louny – Piráti Chomutov