Aktuální zprávy

Krajská liga vrcholem hokejové neděle s extraligovým předzápasem

Napsal 10.09.2021 Klub
C h o m u t o v - Pozorní fanoušci už si jistě všimli, že vstup Pirátů do krajské ligy Ústeckého kraje se kryje s domácím duelem kladenských Rytířů s litvínovskou Vervou. Ta nechtěla přistoupit na jiný termín střetnutí a chomutovský klub nechtěl s domácí premiérou hýbat, tudíž vznikla dvouzápasová hokejová neděle.

Úvodní buly souboje s Lovosicemi, který bude pro fanoušky Pirátů vrcholem odpoledne, bude 19. září vhozeno místo původně avizovaných 16:00 o dvě hodiny později, tedy v 18:00. Předtím proběhne v ROCKNET ARÉNĚ od 13:30 extraligový předzápas.

„Čekali jsme, jak dopadnou jednání Kladna s Litvínovem, protože my jsme s prvním domácím utkáním sezóny hýbat nechtěli a vlastně ani nemohli, jelikož hrát krajskou ligu během pracovního dne není z našeho pohledu úplně realizovatelné,“ přibližuje Libor Kult.

„Extraliga má v tomto ohledu přece jen větší manévrovací prostor, ale Litvínov s přeložením duelu na jiný termín nesouhlasil, proto jsme se s Kladnem dohodli na posunech začátků našich střetnutí tak, aby diváci prvního duelu mohli bez problémů odejít a naši fanoušci i partneři přišli do uklizené arény,“ pokračuje tiskový mluvčí Pirátů.

Pro chomutovské hokejisty je ROCKNET ARÉNA domovským stánkem už devět let, nyní se o ni poprvé dělí s jiným klubem, takže společné fungování může i v dalším průběhu sezóny přinést stejný termínový souběh, který bude nutné vyřešit. „Věříme, že vždycky najdeme řešení,“ uzavírá šéf klubové komunikace Pirátů.

TOP foto: Václav Marek, hcslovanlouny.rajce.idnes.cz