Mladežnický hokej

Junioři zahájili letní přípravu s novým vedením

Napsal 06.05.2007 FOE
Ve středu 2.května se sešli chomutovští junioři poprvé k letní přípravě. A někteří se nestačili divit. Nejenže se objevila řada „nových“ tváří, představil se také nový realizační tým, složený z trenéra Milana Kašpárka a jeho asistentů Michala Jägera a Martina Štelcicha. Mužstvo opustili hráči narození v r. 1987, naopak přišli hráči z Kadaně a Klášterce, celek byl doplněn také „přerostlými“ dorostenci. Trenéři tak disponují kádrem zhruba třicetičlenným, který však bude ještě redukován.
Tým si v úvodu vyslechl „nástupní řeč“ trenéra Kašpárka, z níž uvádíme alespoň pár hlavních myšlenek: „…mým jediným cílem je extraliga, nic jiného neberu a nechci myslet na to, že bychom cíl společně nedokázali splnit. …ode všech budu vyžadovat stoprocentní nasazení nejen v zápasech, ale i v tréninku. Jakýkoli náznak malé tréninkové nebo zápasové morálky znamená pro hráče odchod ! Hráč, který neodvádí své maximum, nemá v týmu co hledat.“

Promluvil také generální manažer KLH Milan Vacke, který ocenil práci v minulé sezóně a slíbil juniorům podporu klubu, budou-li výkony odpovídat představám a cílů klubu. Pak se mužstvo přesunulo do Málkova, kde zahájilo letní přípravu už naostro.

Přejeme celku, aby letos svou šanci nepromarnil a slova trenéra bral vážně. Trenérům pak, aby jejich borci vydali ze sebe vše a společný cíl splnili.