Mladežnický hokej

Junioři si po dlouhé době s chutí zastříleli, odnesl to Tábor

Napsal 11.02.2005 Martin Bocian
C h o m u t o v - Další domácí utkání sehráli chomutovští junioři ve skupině o udržení. Soupeřem jim byli Kohouti Tábor, kteří přivezli pouze dvě kompletní řady. Domácí začali lépe a po brankách Luky a Lomičky vedli 2:0. Ve druhé třetině ještě zvýšil náskok s přispěním hostujícího obránce Chvátal. Tábor se znovu dostal do hry v polovině zápasu, kdy se mu také povedlo snížit. Od té doby už se však trefovali jen bílomodří a po čtyřiceti minutách vedli 5:1. Další tři branky na začátku posledního dějství rozhodli o vysoké výhře. Ve zbytku zápasu dostali příležitost také všichni náhradníci a Chomutov si v klidu došel pro vítězství 8:1. Dvěma góly se na tom podílel také centr druhého útoku Karel Novotný, který se vrátil do sestavy po zranění ruky.