Mladežnický hokej

Junioři si odvezli debakl z Kadaně

Napsal 05.02.2007 Miroslav Lučan
K A D A Ň - V neděli odpoledne bylo na programu dlouho očekávané juniorské derby mezi SK Kadaň a KLH Chomutov. První třetina byla vyrovnaná oba týmy měli několik šancí, zejména kadaňští nevyužili zcela vyložené příležitosti. Udeřilo tak na druhé straně. Při přesilovce domácích nejdříve Hartman rozezvonil tyč a takřka z protiútoku šli hosté do vedení díky vlastní nešťastné brance. Kadaňští brzy vyrovnali Chotašem a krátce před sirénou otočil při přesilovce Neprášek. Ve druhé třetině začali domácí více tlačit, ale koncovka jim nevycházela. Kadaňští se dostali do vedení. ale Chomutov se vždy brankou dostal zpět do hry. V poslední části černožlutí dominovali, začalo se jim dařit i v koncovce, chvílemi dokonale rozebírali hostující obranu tak, že v mnoha případech zakončovali do prázdné branky. V utkání byli nejvíce vidět se dvěma brankami a dvěma přihrávkami kadaňský Krpenský a chomutovský Voborník. Utkání tak skončilo debaklem Chomutova v poměru 10:4.