This text will be replaced


Aktuální zprávy

Hráčské medailonky: Poznejte své Piráty jinak než z ledové plochy!

Napsal 18.09.2012 Jitka Beránková
C h o m u t o v - Extraligoví hokejisté se budou svým fanouškům představovat prostřednictvím video medailonků - sérii odstartoval Štěpán Hřebejk během utkání s Kometou Brno. Každý domácí zápas, v přestávce mezi druhou a třetí třetinou, se tak na multifunkční kostce objeví další z hráčů a prozradí svých 10 + 1 PIRÁTSKÝCH NEJ.

Poznejte ty, kterým chodíte fandit do chomutovské arény jinak, než podle dresu a výstroje. Pirátský A tým je ochotný vám prozradit svá hokejová „NEJ“!

Zajímá vás, jakou nejstarší vzpomínku na hokej nosí v hlavě Štěpán Hřebejk nebo Patrik Lušňák? Kdo je největším hokejovým vzorem Martina Lučky? Jakou sezónu řadí mezi ty nejlepší brankáři Milan Řehoř a Matúš Kostúr? Také jste už přemýšleli o (zatím) nejdůležitějším gólu Davida Hrušky? A napadlo vás, zda i hráči jakými jsou Milan Kraft či Marek Sikora pláčou na ledě dojetím? Můžeme se vůbec v týmové hře ptát na oblíbené spoluhráče? A pokud ano, s kým si na ledě rozumí Michal Důras nebo Petr Jíra? Naražená žebra, namožené svaly, křivda od rozhodčího nebo vlastní chyba - co z toho na hokeji bolí nejvíce Jaroslava Hafenrichtera? A jaký typ fanoušků je nejsympatičtější Karlu Hromasovi? Která práce by bavila Lukáše Pulpána, kdyby se nestal profesionálním hokejistou? Nebo vás spíše zajímá, kde byste mohli potkat Milana Procházku či Jaroslava Mrázka při chvilkách odpočinku? Na co se v premiérové extraligové sezóně těší naši Piráti nejvíce, co očekávají a v co věří? 10+1 PIRÁTSKÝCH NEJ, to je jedenáct otázek nejen o hokeji, ale také o vzpomínkách, názorech, radostech i strastech, maličkostech i velkých životních přáních...

Všech pětadvacet hráčů bude odpovídat na stejné otázky, každý však po svém. Díky tomu budete moci s postupem času jejich odpovědi mezi sebou porovnávat a poznat tak hráče zase o kousek lépe. Je jen na vás, zda si na premiéru nového dílu počkáte přímo na stadioně, nebo jej shlédnete později na oficiálním pirátském videokanále youtube.

A na koho se podíváte už tento pátek 21.9.2012? Během utkání Chomutova proti Spartě se na obrazovce objeví kanadský obránce Brett Palin!

Poznejte své Piráty lépe a fanděte zase o kousek více!

×
Dnes v 17:30 | Dor.
HC Kometa Brno
Piráti Chomutov