Aktuální zprávy

Hokejoví Piráti a basketbaloví Levharti spolupracují ve prospěch fanoušků

11.10.2011 Tisková zpráva
C h o m u t o v - Momentálně dva nejvýznamnější sporty ve městě, tedy hokej a basketbal, si nebudou vzájemně konkurovat. Naopak chtěji se podporovat a přinášet výhody sportovním fanouškům našeho města. Asi nejzajímavější zprávou pro hokejové fandy je sleva vstupného: držitelé permanentních SEASON CARD budou mít slevu 50% na všechna domácí utkání Levhartů Chomutov v Mattoni národní basketbalové lize.

Spolupracovat, nikoliv konkurovat. To by se nyní mohlo stát sloganem pro hokej a basketbal v Chomutově. Vedení obou klubů se totiž dohodlo na vzájemném partnerství. „Budeme jeden druhého podporovat, protože v konečném důsledku je to ku prospěchu všech sportovních fanoušků v našem městě,” řekl marketingový ředitel klubu David Dinda. Spolupráce bude probíhat v několika rovinách. Základním prvkem je fakt, že se oba kluby budou snažit o to, aby se jednotlivé duely termínově nekryly. „Už před startem letošního ročníku MNBL jsme se snažili stanovit časy utkání tak, aby nekolidovaly s hokejovými zápasy. Problémem jsou pouze některé středeční zápasy, kdy zkrátka nemáme šanci hrát jinak,” říká šéf Levhartů Martin Řápek.

Kluby se budou podporovat také mediálně. Na hokejových utkáních tak již brzy uvidíte videopozvánky na jednotlivá kola nejvyšší basketbalové soutěže. Ve sportovní hale pak naopak často uslyšíte o utkáních místních Pirátů. Navíc všichni držitelé pirátských permanentních vstupenek SEASON CARD mají slevu 50% na všechna domácí utkání Levhartů v letošním ročníku MNBL. Za vstupenku tak zaplatí pouze symbolickou dvacetikorunu.

V hledišti hokejové arény se budete moct potkat s hráči Levhartů. Duely již nyní pravidelně navštěvují Američané Derek Wright, Richard Anderson či šoumen Rob LÖWERY. Ale také čeští hráči Staněk a Krakovič. Na zápasy basketbalistů se chodí dívat Piráti Jillson, Helminen i Brett Palin. „Plánujeme, že bychom někdy v budoucnu uspořádali nějako společnou akci, kde bychom se fanouškům prezentovali společně,” prozradil na závěr David Dinda.