Aktuální zprávy

Hlavní trenér Mikuláš Antonik a jeho asistenti byli po utkání s Libercem odvoláni

24.01.2013 Tisková zpráva
C h o m u t o v - Vysoká domácí porážka od libereckých Tygrů v přímém souboji o předposlední pozici byla posledním utkáním pro současnou trenérskou trojici. Hlavní trenér Mikuláš Antonik a jeho asistenti Jaroslav Liška a Stanislav Mikšovic byli krátce po utkání odvoláni.

Důvodem odvolání jsou neuspokojivé výsledky a výkony pirátského týmu. „Výkony, které předvádíme neodpovídají našim představám. Herní projev mužstva je velmi špatný. Jsme na posledním místě v tabulce. Myslím, že to jsou dostatečné důvody, které nás vedou k odvolání trenérů,” řekl generální manažer klubu Jaroslav Veverka.

Zítřejší dopolední trénink dočasně povede trenér juniorů Jaroslav Beck a sportovní manažer Leo Gudas. O případné trenérské náhradě pro zbytek sezóny bude klub své fanoušky okamžitě informat na svých webových stránkách.

Odvolaní asistenti se vracejí na své původní pozice v chomutovské, resp. kadaňské organizaci. Jaroslav Liška do funkce ředitele sportovního úseku mládeže, Stanislav Mikšovic se pak naplno bude věnovat řízení farmářské Kadaně.