Aktuální zprávy

Fanshop otevře do Vánoc třikrát, dobírku už do Vánoc klub garantovat nemůže

Napsal 17.12.2020 Klub
C h o m u t o v - Zhruba měsíc už mohou fanoušci nakupovat pirátské suvenýry. Zatím bylo možné objednávat pouze prostřednictvím e-shopu, nyní bude ve třech dnech možnost přijít přímo do fanshopu v ROCKNET ARÉNĚ, kde však bude nutné dodržovat platná vládní nařízení proti šíření koronaviru.

I nadále platí, že zboží objednané přes e-shop si mohou fanoušci vyzvednout osobně, pokud je skladem. Tato možnost bude ve čtvrtek 17. prosince od 17 do 19 hodin, následně ještě v sobotu 19. prosince od 14 do 17 hodin a v pondělí 21. prosince taktéž od 14 do 17 hodin. To jsou zároveň termíny, kdy bude možné nakoupit suvenýry také osobně.

„Přestože situace kolem epidemie onemocnění COVID-19 se neustále mění, věříme, že do vánočních svátků už zůstanou v platnosti současná opatření, která nám umožňují pustit do fanshopu dva zákazníky najednou. Zároveň tři otevírací dny do Vánoc vnímáme jako možnost pro koupi pirátského dárku tak říkající na poslední chvíli,“ vysvětluje klubový mluvčí Libor Kult.

V nabídce bude nejen sortiment dostupný ne e-shopu. Hitem pro nejmenší se může stát plyšový maskot Picaroon. Postavičky oblíbeného nezbedy se klubu povedlo zajistit těsně před vánočními svátky a jejich počet je omezený, takže neváhejte a stavte se pro ně, ať uděláte radost svým dětem.

Pokud jste se na poslední chvíli rozhodli někomu z blízkých darovat k Vánocům suvenýr s pirátskou tématikou, doporučujeme zajít ve zmíněné tři dny přímo do fanshopu v ROCKNET ARÉNĚ, neboť u objednávek učiněných po 16. prosinci už klub nemůže garantovat dodání dobírkou do Vánoc.