Aktuální zprávy

Fanklub Josefa Révaye získal do své sbírky cenný exemplář

Napsal 11.06.2005 David Nováček
C h o m u t o v - Sobota 11. června 2005! To je den, který se jistě tučným písmem zapíše do historie Fanklubu chomutovského hromotluka Josefa Révaye. Právě dnes totiž řízný chomutovský bek předal do rukou předsedy svého Fanklubu vlastnoručně podepsaný dres s věnováním. Jako bonus přidal všem svým příznivcům, kteří ho jezdí podporovat i na některá venkovní utkání, sběratelské kartičky. Samozřejmě také podepsané vlastní rukou.
"To je super! Zdá se mi to jako sen," nepředstíral nadšení Honza Polívka, který Fanklub zastupoval. "Dres jsme chtěli získat prostřednictvím aukce, ale někdo přihazoval tolik peněz, že jsme nakonec museli ustoupit," dodal. A má pravdu, dres opravdu někdo v nedávno skončené aukci vydražil za úctyhodných 2500 Kč. Jak je tedy možné, že ten samý dres nyní dostal z rukou samotného Révaye spolek jeho obdivovatelů?

Rozluštění hádanky přinesl marketingový manažer klubu David Dinda: "Ano, dres byl opravdu vydražen za 2500 Kč a tyto peníze jsme za dres dostali. Šťastným dražitelem se stal Ing. Jaroslav Veverka (předseda představenstva KLH Chomutov), který se rozhodl tento vydražený dres věnovat právě Fanklubu Josefa Révaye."

A tak ho chomutovský obránce mohl dnes slavnostně předat svým věrným fanouškům. "Jaké věnování na něj mám napsat," ptal se Révay. Nakonec zvítězilo toto: "Svému FANKLUBU věnuje Josef Révay #28". Polívka s Révayem pak ještě prohodili několik slov, společně si popřáli hodně štěstí a nadšený předseda mohl jet domů a novinky sdělit ostatním kamarádům.

"Chtěl bych touto cestou panu Veverkovi a vůbec celému klubu moc poděkovat, tohle se opravdu často nevidí a my jsme hrdí na to, že jsme fanoušci Chomutova," řekl na závěr Polívka.