Aktuální zprávy

Druhé číslo Chomutovské Trefy k dostání od úterního domácího utkání

Napsal 27.10.2008 David Matula
C h o m u t o v - Druhé číslo Chomutovské Trefy je již připraveno a během zítřejšího utkání proti Benátkám nad Jizerou jej bude možno zakoupit v pokladnách zimního stadiónu či ve fanstánku za jednou z chomutovských branek. Majitelé BONUS CLUB karet ji dostanou zdarma při vstupu na zimní stadión. Snad druhé číslo barevného magazínu přinese chomutovským hokejistům větší štěstí než tomu bylo u prvního čísla, kdy utkání s Olomoucí odstartovalo sérii nepovedených výsledků.

Vychází druhé číslo Chomutovské Trefy

V prvním čísle chomutovské trefy v sezóně 2008/09, které je v prodeji od domácího utkání s Olomoucí, jsme vám představili první čtveřici bílomodrých posil (Jan Lundell, Zdeněk Skořepa, Lukáš Chmelíř a Branislav Fábry). Dle slibu naleznete v druhém čísle představení zbylých nových či staronových tváří chomutovské kabiny. Dočtete se tak informace o kapitánovi Miroslavovi Hlinkovi, představí se druhý zástupce finské hokejové školy Marko Toivonen, člen první formace Petr Míka a několik vět bude patřit i staronovým tvářím Jiřímu Gombárovi a Lukáši Pulpánovi.

První číslo 2008
První číslo chomutovské trefy v rozehrané sezóně je již v prodeji a co obsahuje, naleznete zde.

V druhém pokračování chomutovského magazínu naleznete pokračování seriálu „Co si myslím o….“, ve kterém vám vždy vybraný hráč nastíní svůj pohled na aktuální společenská témata. Dočtete se tak jak Martin Ťupa vnímá epidemii žloutenky či jaký názor zastává ohledně nově vzniklé hokejové Lize mistrů.

O dalších pět kartiček budou mít možnost hokejoví sběratelé rozšířit svou sbírku. Po úvodní pětici přijdou na řadu Zdeněk Skořepa, Jakub Trefný či kapitán Miroslav Hlinka. Stejně jako tomu bývá v každém čísle chomutovské trefy bude uvnitř magazínu plakát, na němž naleznete velkého bojovníka Petra Domina.

V prvním čísle letošního ročníku dostali svůj prostor extraligový junioři, nyní je řada na extraligovém dorostu, který se odpoutal od dna tabulky a směle míří tabulkou vzhůru. Nejen o nevydařeném vstupu do sezóny, ale také například o nových reprezentačních posilách se rozpovídal hlavní trenér Pavel Táborský. Svůj pohled zevnitř kabiny potom přidal kapitán Karel Škrdle, jenž jako správný vůdce rozhodl dvě prodloužení a získal tak pro bílomodré barvy důležité dva body navíc.

Novinkou chomutovské trefy, která bude tento magazín provázet od druhé čísla je další seriál „Abeceda“, ve které se jako první respondent vyzpovídá Zdeněk Tauš. Dozvíte se tak například, jakým autem mladý útočník jezdí, či jaké je jeho vysněné, kam jezdí na dovolenou, co známého kliďase dokáže rozhněvat a také co či kdo je jeho největší láskou.

Jak a kde můžu trefu získat?

Členové BONUS CLUBu získají Chomutovskou trefu zdarma vždy přímo při průchodu turnikety v den vydání aktuálního čísla. Ostatní zájemci si budou moci nový výtisk zakoupit buď v pokladnách zimního stadiónu, ve fanstánku za jednou z branek na chomutovském ČEZ stadiónu nebo ve Vila sportu sídlícího v administrativní budově KLH. Cena je stejná jako v uplynulých sezónách 20,- Kč. Pokud budete chybět na duelu, kdy premiérově vychází nová Trefa, máte možnost si ji v následujících zápasech proti předložení členské BONUS karty vyžádat ve fanstánku.

Chybí vám starší číslo Chomutovské Trefy?

Chomutovská Trefa vstupuje do své čtvrté „sezóny“ a pokud vám chybí jakýkoliv výtisk z uplynulých tří let, můžete si jej zakoupit ve fanshopu za jednou branek na chomutovském ČEZ stadiónu. Nabídka platí do vyprodání zásob.