Mladežnický hokej

Dorost v dohrávaném zápase vysoko porazil Klášterec

Napsal 04.11.2004 Martin Bocian
C h o m u t o v - V dohrávaném utkání třetího kola krajského přeboru dorazili na Duhový stadion dorostenci HC Klášterec nad Ohří. V první třetině diváci příliš pohledný hokej neviděli, zato mohli shlédnout jinou zajímavou situaci. V 10. minutě byl vyloučen hostující Gabriel a hlavní rozhodčí ho navíc vykázal do kabin. Trenér Klášterce na protest proti tomu odvolal své svěřence z ledu a nechtěl pokračovat ve hře. Nastaly dlouhé minuty vyjednávání a přemlouvání, po kterých se hosté vrátili zpět na led. V následné přesilovce 5 na 3 vstřelili chomutovští vedoucí branku. Ve druhé a třetí třetině už byli domácí jasně lepší, což se projevilo i na konečném skóre 12:2. Hattrick si připsali Jaroslav Žilík a Bronislav Andres, jenž navíc přidal i dvě asistence.