Mladežnický hokej

Dorost si v poklidném tempu došel pro výhru nad Dvorem Králové

Napsal 19.03.2005 Martin Bocian
C h o m u t o v - Už s jistotou postupu do ligy dorostu nastupovali chomutovští hokejisté do předposledního utkání kvalifikační skupiny. Na Duhový stadion zavítal tým HC Dvůr Králové nad Labem. Zápas se nesl v poklidném duchu za stálé převahy domácích, kteří se brzy ujali vedení brankou Žilíka. Po první třetině svítil na světelné tabuli stav 3:0. Čtvrtý úspěch přidal v polovině střetnutí Falc. Hostům se poté sice podařilo vstřelit čestný úspěch, ale na 5:1 vzápětí zvyšoval znovu Žilík. Díky dvěma slepeným gólům ze začátku poslední třetiny zvítězili chomutovští vysoko 7:1. Dvěma přesnými trefami a jednou asistencí k tomu přispěl obránce Petr Lomička. Poslední utkání sezony sehraje dorost v pátek 25. března, kdy od 16:30 přivítá Litomyšl.