C h o m u t o v - Po návratu z úspěšného turnaje ve švýcarském Vispu nastoupili chomutovští dorostenci ve středu večer proti Hvězdě Praha. V utkání bohatém na góly prohrávali domácí několikrát o dvě branky, ale vždy dokázali náskok soupeře dotáhnout. V poslední třetině vyvinuli obrovský nápor a korunovali ho v 58. minutě vítěznou brankou Ladislava Nguyena. Tento centr druhého útoku se v zápase trefil hned třikrát a přidal i jednu asistenci. Ještě o jeden přesný zásah po předčil jeho kolega z útočné formace Adam Szakal."> Piráti Chomutov » Dorost si proti Hvězdě Praha vystřílel vítězství
Mladežnický hokej

Dorost si proti Hvězdě Praha vystřílel vítězství

Napsal 24.08.2005 Martin Bocian
přípravné utkání - středa 24. srpna 2005 – 17:30
KLH Chomutov – HC Hvězda Praha 8:7 (2:2, 2:3, 4:2)

Branky: 5. Szakal (Kaplan), 16. Szakal (Miklovič), 27. Nguyen (Szakal), 34. Szakal (Kroupa), 42. Szakal (Nguyen), 46. Nguyen (Kroupa), 51. Kaplan (Kroupa), 58. Nguyen (Kaplan) - 6. Němec (Chochola), 6. Nacházel (Veselý), 21. Chochola, 23. Nesnídal (Veselý), 29. Nacházel (Strnad), 35. Kouřil (Urbančík), 46. Chochola (Němec). Vyloučení: 8:8, navíc Miklovič (CHM) a Linka (HVP) oba 5 minut + DKU. Využití: 2:1. V oslabení: 0:0. Diváků: 50.

Chomutov: Novák (6. Syrovátka) - Krupka, Princ, Křivka, Kaplan, Chromý, Vrána, Žižka, Fokt - Kroupa, Bečvář, Španěl - Szakal, Nguyen, Miklovič - Tauš, Kotek, Sanko - Gubela, Miško, Mašek

Hvězda Praha: Škubal (30. Žíhovič) - Kaplik, Končár, Strnad, Nesnídal, Linka, Knesl, Kotrba, Chochola, Němec, Nacházel, Petr, Veselý, Urbančík, Kouřil, Culek, Beran