Aktuální zprávy

Další možnost vyzvednout a koupit plakáty A-týmu, tentokrát ve čtvrtek

Napsal 04.05.2021 Klub
C h o m u t o v - Stále ještě mnoho majitelů permanentních vstupenek si nevyzvedlo plakát A-týmu jako poděkování za přízeň vyjádřenou mimo jiné i tím, že si dotyční nenechali vrátit poměrnou částku na permanentní vstupenku na ročník 2020/2021. I proto klub znovu otevře pokladnu číslo 2 ROCKNET ARÉNY, kde bude možné ve čtvrtek 6. května plakát vyzvednout nebo zakoupit.

Podobně jako v předchozích případnech bude možné po předložení plastové karty ze sezóny 2020/2021 odnést si plakát mužstva, které hájilo barvy Pirátů v nejkratší sezóně klubové historie v ročníku, kdy byl A-tým přihlášen do některé ze soutěží. Pokladna 2 bude za tímto účelem otevřena od 14 do 17 hodin.

Kromě vyzvednutí plakátu pro majitele permanentních vstupenek bude možné plakát rovněž zakoupit za 70 korun v klasické verzi nebo za 100 korun s podpisy většiny hráčů. Zároveň si fanoušci budou moci vyzvednout plastovou kartu, pokud tak nestihli učinit na přelomu léta a podzimu 2020 a chtějí mít doma permanentní vstupenku do sbírky.

Stejně jako v předešlých dnech i tentokrát budou k dispozici také minidresy do auta v obou barvách za 169 korun, plyšové postavičky maskota Picaroona za 899 korun nebo pirátské roušky za 220 korun. Pokud vás některý ze čtyř artiklů zaujal, dorazte v úterý 20. a ve středu 21. do pokladny 2. Přijďte, i pokud jste obdrželi e-mail, že vaše objednávka z e-shopu je připravena k osobnímu vyzvednutí. Klub si dovoluje upozornit, že je možné platit pouze hotově.