Videoreportáže

„Cítil jsem se, jako bych byl pořád v bráně,“ prozradil Richard Běhula. Co mu řekl sudí po utkání?

Napsal 05.01.2023 Roman Jüngling, Libor Kult
Naposledy stál v brance Pirátů 19. listopadu 2022, kdy jej v domácím duelu s Děčínem trenéři v 19. minutě za stavu 0:2 vystřídali a poslali do hry mladého Filipa Tučka. Richard Běhula od té doby odchytal jedno střetnutí v Chance lize za Litoměřice, jimž před vánočními svátky pomohl ke skalpu vedoucí Poruby v prodloužení. Nyní se dvaadvacetiletý maskovaný muž vrátil do chomutovské branky a s Pískem předvedl spolehlivý výkon. Dost možná by si připsal i čisté konto, pokud by ve druhé lize měli trenéři možnost použít výzvu a rozhodčí k dispozici video. Minimálně druhý gól Jihočechů by zcela určitě neplatil.