Aktuální zprávy

Chomutovští útočníci Malát a Fábry výrazně pomohli partnerské Kadani

Napsal 05.02.2009 David Nováček
C h o m u t o v - Útočníci Fábry a Malát předvedli výborný výkon a třemi góly přispěli k tomu, že se v Kadani bude zítra hrát další utkání osmifinále playoff. K prodloužení série částečně přispěla také skupinka chomutovských fanoušků, která pomohla domácím fandům a hnala partnerské mužstvo k vítězství. Zítra série pokračuje, přijeďte nejen chomutovské hráče v dresu Kadaně podpořit i vy!

Zatímco ve druhém utkání osmifinále playoff zářil Branislav Fábry, střelec dvou branek, dnes se předvedl Martin Malát, který taktéž dvakrát rozvlnil síť za hradeckým brankářem a výraznou měrou přispěl ke kadaňskému vítězství. Bojovník Malát si ke dvěma gólům připsal ještě asistenci a společně s Fábrym, který jednou skóroval, patřili oba hráči k výrazným postavám čtvrtečního utkání.

Největší hvězdou zápasu však byl brankář Erik Štěrba, kterým byl ve všech dosavadních utkáních vždy vyhlášen nejlepším hráčem kadaňského mužstva. Bývalý juniorský gólman Chomutova předváděl fantastické výkony a několikrát výrazně podržel své spoluhráče v poli.

Pokud Kadaň zopakuje kvalitní výkon i v pátek, má reálné šance vrátit se k rozhodujícímu utkání na ledovou plochu Hradce Králové. Přijeďte v pátek od 18.00 hodin podpořit partnerské mužstvo Chomutova v boji o postup do čtvrtfinále.