Aktuální zprávy

Chcete vidět dresy pro novou sezónu jako první? Přijďte v pondělí do fanshopu v OC Central

Napsal 06.09.2019 Klub
C h o m u t o v - Další hokejový ročník už je za rohem. Piráti mají za sebou deset přípravných duelů a vše směřuje ke startu mistrovských bojů v Chance lize. Zbývá už jen jediná tajenka. V jakých dresech vyjedou svěřenci Martina Štrby k bitvě prvního kola se Sokolovem. Pokud nechcete čekat až do rozbruslení před duelem s Baníkem, dorazte v pondělí 9. září do fanshopu v OC Central, kde od 16 hodin a 30 minut proběhne představení nových dresů.

A to ještě není všechno! Těšit se můžete rovněž na novou kolekci od společnosti Sweep s mottem nové sezóny #restart. Pokud vás zajímá, zda vše představí hráči týmu nebo sličné hostesky, vězte, že A je správně.

Nechte se však překvapit, kdo ze čtveřice Dominik Pavlát, Martin Rýgl, Jakub Chrpa a kapitán Marek Tomica oblékne nové dresy a kdo z nich mezi vás fanoušky dorazí v nové kolekci. Jistý je jen fakt, že budete moci získat podpisy zmíněné čtveřice.

Takže neváhejte a přijďte za námi. Ne pokaždé se vám poštěstí mít mimo ROCKNET ARÉNU na jednom místě nejlepšího juniora uplynulé sezóny, střelce postupového gólu mezi tuzemskou elitu, věrného odchovance a zkušeného kapitána s více než 1000 starty v nejvyšší soutěži.