Aktuální zprávy

Chcete vidět dresy na zápas pro nemocnici? Přijďte v pátek do OC Chomutovka

Napsal 09.01.2018 Klub
C h o m u t o v - Jste nedočkaví? Zajímá vás, v jakých dresech nastoupí Piráti 21. ledna proti Pardubicím v rámci druhého ročníku projektu PIRÁTI CHOMUTOV PRO NEMOCNICI? Pak nesmíte v pátek 12. ledna chybět v Obchodním centru Chomutovka, kde budou dresy od 16 hodin a 30 minut představeny v rámci autogramiády, jíž se zúčastní hned trojice Pirátů, v níž nebude chybět ani kapitán Michal Vondrka.

Patříte mezi netrpělivce, kteří nevydrží čekat až do rozbruslení před samotným duelem pro nemocnici? Máme pro vás dobrou zprávu. Stačí přijít do přízemí OC Chomutovka, kde trojice Michal Vondrka, Dávid Skokan a Jakub Sklenář poprvé oblékne letošní dresy, v nichž hráči nastoupí do střetnutí pro chomutovskou nemocnici proti pardubickému Dynamu.

Hned po představení začne autogramiáda trojice hráčů, kteří patří třetím respektive druhým rokem k oporám souboru kouče Vladimíra Růžičky. Pokud vás unikátní dresy zaujmou, můžete je mít doma a ještě pomoct chomutovské nemocnici.

Už v průběhu druhého utkání v rámci projektu PIRÁTI CHOMUTOV PRO NEMOCNICI bude spuštěna aukce všech hraných dresů a celý výtěžek pomůže zvelebit zázemí pacientů chirurgického oddělení místního zdravotnického zařízení.

Piráty nyní čekají dva venkovní duely, před svými fanoušky vyjedou na led až 19. ledna s Mladou Boleslaví. Představení dresů spojené s autogramiádou je tak ideální příležitostí vidět vaše oblíbence naživo dříve a ještě si odnést cenný suvenýr. Těšíme se na vás!