Aktuální zprávy

Chcete pomoct chomutovské interně? Zapojte se do aukce nemocničních dresů!

Napsal 02.03.2020 Klub
C h o m u t o v - Zápas, který spadal do čtvrtého ročníku projektu PIRÁTI CHOMUTOV PRO NEMOCNICI, je minulostí, ale samotná akce ještě nekončí. Zbývá totiž pomoct chomutovské interně, k čemuž poslouží výtěžek aukce hraných dresů, do níž se můžete až do 22. března zapojit a získat cenný suvenýr i udělat dobrý skutek.

Dražba nabízí celkem šestadvacet trikotů a bude zajímavé sledovat, zda i napočtvrté padne stotisícová hranice. V předchozích třech ročnících projektu PIRÁTI CHOMUTOV PRO NEMOCNICI tomu tak bylo, zatím rekordní byl druhý ročník, jenž v aukci vynesl přes 140 tisíc korun.

Tentokrát můžete získat dres jediného chomutovského střelce ve speciálním utkání pro místní nemocnici, jímž se ve vlastním oslabení stal Roman Chlouba. Na nabídce nechybí ani trikot nejproduktivnějšího Piráta a nejlepšího klubového střelce dlouhodobé části Petra Stloukala.

Filip Suchý momentálně vévodí útočníkům Chance ligy v počtu zblokovaných střel soupeřů a Jakub Štochl se stále pyšní nejnižším počtem inkasovaných gólů na šedesát minut strávených na ledě ze všech pravidelně hrajících beků soutěže.

Získat můžete také dresy všech posil, které dorazily v závěru přestupního období, pro milovníky historie je k dispozici rovněž dres se jmenovkou Koláček. Syn jedné z novodobých legend Kamila Koláčka sice do střetnutí pro nemocnici nezasáhl, přesto byl dres pro Josefa Koláčka rovněž připraven. Kdo by chtěl mít zápasový dres s vlastním jménem, může vydražit jeden ze dvou kusů bez jmenovky, již si následně může nechat vyrobit. Zkrátka nabídka je opravdu široká, tak neváhejte a zapojte se!

Pokud chcete přispět na dobrou věc, stačí se zaregistrovat na webu www.sportovniaukce.cz a přihodit na některý z trikotů, které jsou k mání. Aukce končí v neděli 22. března 19:00, ovšem může končit také o hodně později. Jestliže někdo přihodí v 18:55:01, prodlouží uzávěrku daného dresu o jednu vteřinu. Každý další příhoz na stejný dres pak prodlouží uzávěrku znovu o pět minut.