Aktuální zprávy

Chcete originální vánoční dárek? Zapojte se do aukce tmavých dresů z předchozí sezóny!

Napsal 11.11.2019 Klub
C h o m u t o v - Nejkrásnější svátky roku se blíží, nákupní horečka se pomalu a jistě rozjíždí. Pokud máte v rodině velkého fanouška Pirátů a nechce stát nikde fronty, máme pro vás ideální řešení. Stačí se zapojit do aukce originálních zápasových dresů ze sezóny 2018/2019 a začátkem prosince máte jeden vánoční dárek vyřešený.

DO AUKCE SE MŮŽETE ZAPOJIT ZDE

Dražba venkovních trikotů startuje v pondělí 11. listopadu a skončí v pondělí 2. prosince v 18 hodin. V nabídce najdete 31 dresů hráčů, kteří za Piráty nastupovali v předešlém ročníku. Můžete tak například mít památku na Marka Tomicu ze sezóny, kdy odehrál tisící extraligový zápas.

Nechybí ani dresy všech tří cizinců, jimiž ve zmíněné sezóně byly brankář Justin Peters, který má na kontě 83 startů v NHL, obránce Brett Flemming a útočník Masi Marjamäki, jenž v jednom soutěžním utkání oblékl dres New York Islanders.

Získat můžete například i dres dlouholetého obránce Jakuba Trefného, který v bílomodrých barvách nastoupil v téměř šesti stovkách duelů, či velezkušeného Radka Dudy. Zkrátka nabídka je opravdu široká a máte z čeho vybírat.

Pokud se chcete do aukce zapojit a získat cenný suvenýr, stačí se zaregistrovat na webu www.sportovniaukce.cz a přihodit na některý z trikotů, které jsou k mání. Aukce se uzavře v pondělí 2. prosince v 18:00, ovšem může končit také o hodně později. Jestliže někdo přihodí v 17:55:01, prodlouží uzávěrku daného dresu o jednu vteřinu. Každý další příhoz na stejný dres pak prodlouží uzávěrku znovu o pět minut.

Stejně jako vždy budou výherci po skončení aukce kontaktováni prostřednictvím e-mailů, které uvedou při registraci. Dresy budou následně předány v originálních dárkových krabicích i s certifikátem pravosti.