Aktuální zprávy

Ceny permanentek se nemění, stávající místa rezervována do poloviny srpna

Napsal 01.07.2018 Klub
C h o m u t o v - Dvě věci zajímají fanoušky během letní přestávky. Kdo bude za Piráty hrát a kolik budou stát permanentní vstupenky? Odpověď na první otázku se rýsuje od otevření přestupního okna na začátku května, druhá odpověď příznivce chomutovského hokeje jistě potěší. Druhý rok po sobě se ceny permanentních vstupenek nemění. Jejich prodej odstartuje před sezónou 2018/2019 v pondělí 2. července.

Ceny permanentních vstupenek zůstávají stejné, zrovna tak si můžete vše zařídit z pohodlí domova u svého počítače, aniž byste museli kamkoliv chodit. Od rána 2. července poběží online prodej permanentních vstupenek, odpoledne se pak otevře také fanshop v ROCKNET ARÉNĚ.

CO VÁS NEJVÍC ZAJÍMÁ

  Kdy si můžu koupit permanentku?
  Od pondělí 2. července 2018 do pátku 24. srpna 2018

  Kde si můžu koupit permanentku?
  Od pondělí 2. července 2018 online. Ve fanshopu v ROCKNET ARÉNĚ v pondělí 2., v úterý 3. a ve středu 4. července vždy od 14 do 17 hodin. Následně každé pondělí, čtvrtek a pátek od 14 do 17 hodin ve fanshopu s výjimkou zápasových dnů, kdy prodej ve fanshopu probíhat nebude.

  Jak si můžu permanentku vyzvednout?
  Při nákupu online bude možnost výběru osobního odběru ve fanshopu a to od pondělí 9. července 2018 (nezápasové dny) nebo na pokladně číslo 1 (zápasové dny dvě hodiny před začátkem zápasu). Druhou možností bude zaslání poštou, kdy permanentka přijde na uvedenou adresu do sedmi dnů. Při nákupu permanentky ve fanshopu bude karta vydána ihned.

  Dokdy mám jako stávající permanentkář blokováno své místo?
  Ochranná lhůta na sedadla, která jsou z loňské sezóny obsazena permanentkáři, platí do pondělí 13. srpna. Od úterý 14. srpna budou všechna nezakoupená místa volně k dispozici všem zájemcům o permanentní vstupenky.

  Měl jsem permanentku v minulé sezóně, ale moje místo mi nevyhovuje. Mohu si vybrat jiné?
  Samozřejmě. K dispozici budou po celou dobu prodeje všechna v daný moment volná sedadla.

  Chtěl bych si nově koupit permanentku. Jaký typ karty mám zvolit?
  CAPTAIN CARD je určena pro všechny muže starší 18 let a dostupná ve všech sektorech.
  LADY CARD si mohou koupit všechny ženy bez rozdílu věku a dostupná ve všech sektorech.
  JUNIOR CARD je permanentní vstupenka pro fanoušky mladší 18 let a dostupná ve všech sektorech.
  SENIOR CARD si mohou koupit fanoušci, kteří dovršili věk 65 let.
  BABY CARD je nejlepší volbou pro děti do 140 cm a je dostupná pouze na místa určená k sezení. Děti do 110 cm mohou jít na utkání zdarma bez nároku na sedadlo.

  V jakých kategoriích jsou permanentky k dispozici?
  I. KATEGORIE (sektory A, B, C, D, E, J, K, L, M) – nejlepší místa v aréně, odkud je nejlépe vidět na zápasy, jedná se o místa za střídačkami a trestnými lavicemi
  II. KATEGORIE (sektory O, P) – místa za brankou směrem k tréninkové hale
  III. KATEGORIE (sektory F, G, H – stání i sezení) – místa na západní tribuně, kde je možnost vybrat si ze stání i sezení

  Jaké zápasy permanentní vstupenka zahrnuje?
  Permanentní vstupenka platí od jejího zakoupení na všechna přípravná utkání, která Piráti odehrají v ROCKNET ARÉNĚ, na celou základní část Tipsport extraligy a případně také na duely ve skupině o umístění.

  V případě nejasností nás můžete kontaktovat na e-mailu ticketing zavináč piratichomutov tečka cz

„Online prodej permanentních vstupenek i jednorázových vstupenek se nám osvědčil, proto chceme tuto službu našim fanouškům nabízet i nadále. Mají k permanentní vstupence bonus, že nemusí nikam jezdit a mohou si ji dokonce i nechat poslat poštou,“ vysvětluje šéf pirátského marketingu Karel Ton.

Fanshop v ROCKNET ARÉNĚ bude v prvním týdnu prodeje permanentních vstupenek otevřen každý pracovní den. Vzhledem ke dvěma státním svátkům to bude od 2. do 4. července vždy od 14 do 17 hodin. V následujících týdnech bude možné zakoupit permanentní vstupenku v pondělí, ve čtvrtek a v pátek znovu od 14 do 17 hodin. Výjimkou budou pouze zápasové dny, kdy se permanentní vstupenky nebudou prodávat.

Pirát tělem i duší

Stávající majitelé permanentních vstupenek se nemusí obávat, že by přišli o místa, na která jsou zvyklí. Ochranná lhůta je dostatečně dlouhá, neboť skončí až v pondělí 13. srpna. Až teprve od 14. srpna budou volně k dispozici všechna do té doby nezakoupená místa.

K zachování současného místa stačí stávajícím majitelům permanentních vstupenek zadat při online nákupu číslo pod čárovým kódem (modře zvýrazněné číslo na obrázku) nebo vzít do fanshopu loňskou permanentní vstupenku.

Zkrátka nepřijdou do poloviny srpna ani noví zájemci o permanentní vstupenky. Ti budou moci nakupovat hned od 2. července místa, na nichž v předchozím ročníku Tipsport extraligy žádný z majitelů permanentní vstupenky neseděl. Od 14. srpna pak půjdou do prodeje všechna volná místa.

Nový bude vzhled karet, které budou jako permanentní vstupenky sloužit. Objeví se na nich modifikované logo, jež bude provázet kampaň Pirát tělem i duší. „Loňské video mělo úspěch, který bychom rádi využili. Víme, že hráči tvoří pomyslné tělo klubu, ovšem jeho duší jsou fanoušci a lidé, kteří žijí místním hokejem i několik desetiletí,“ zdůvodňuje novinku Karel Ton.

Majitelé čestných permanentních vstupenek si budou moci nové permanentní vstupenky na sezónu 2018/2019 vyzvednout od pondělí 9. července ve fanshopu ROCKNET ARÉNY nebo v den utkání na pokladně číslo 1. Právě od 9. července budou k vyzvednutí ve fanshopu nebo v zápasové dny na pokladně číslo 1 také permanentní vstupenky zakoupené před tímto datem online s označením osobního odběru. Při nákupu online však budete moct zaškrtnout také poslání poštou.

S permanentní vstupenkou už tradičně i na přípravu

Už se stalo příjemnou tradicí, že permanentní vstupenka platí také na přípravné zápasy před startem základní části domácí nejvyšší soutěže. I tento bonus zůstává. Letos se můžete těšit hned na pět domácích střetnutí, mezi nimiž nechybí souboje se zajímavými zahraničními soupeři.

Počtvrté za sebou otevře přípravu Pirátů bitva s účastníkem Kontinentální hokejové ligy, jímž letos bude podruhé v řadě Avtomobilist Jekatěrinburg. V nejlepší soutěži Evropy působil do loňského léta také Metallurg Novokuzněck, určitou exotiku nabídne měření sil s kazašským týmem Sarjarka Karaganda. V ROCKNET ARÉNĚ se během prázdnin představí také dva severočeští rivalové z Liberce a Litvínova. Kdo nebude mít permanentní vstupenku, zaplatí v přípravě vstupné 50 korun na zápas.

Pokud Piráti postoupí do Generali play-off, budou mít majitelé permanentních vstupenek předkupní právo na svá místa stejně jako doposud.

Dynamické vstupné podraží, permanentní vstupenka se vyplatí ještě víc

V předchozích dvou letech se cena jednorázových vstupenek měnila v závislosti na době zakoupení. I tento princip zůstává zachován, jen ceny budou vyšší, což ještě víc zvýhodní majitele permanentních vstupenek. Ti mohou letos ušetřit až 2000 korun ve srovnání s nákupem jednotlivých vstupenek a navíc ušetří čas případným stáním ve frontách u pokladen ROCKNET ARÉNY.

Jednorázové vstupenky na domácí extraligové zápasy od začátku základní části do prosincové reprezentační přestávky půjdou do prodeje v pondělí 27. srpna, kdy zároveň skončí možnost zakoupit si permanentní vstupenky online. Od tohoto data bude možné zakoupit permanentní vstupenky už pouze v kanceláři šéfa pirátského marketingu Karla Tona po předchozí telefonické domluvě na čísle 604 104 189.

Ceny permanentních vstupenek pro sezónu 2018/2019

CAPTAIN CARD

I. kategorie
(A, B, C, D, E, J, K, L, M)
II. kategorie
(O, P)
III. kategorie
(F, G, H - stání i sezení)
jednorázové vstupné (5 a více dní před zápasem) 190 Kč 160 Kč 120 Kč
jednorázové vstupné (4 a méně dní před zápasem) 220 Kč 190 Kč 150 Kč
jednorázové vstupné v den utkání na pokladnách ROCKNET ARÉNY 250 Kč 220 Kč 180 Kč
stávající permanentkáři 4100 Kč
cca 158/utkání
3200 Kč
cca 123/utkání
2200 Kč
cca 85/utkání
noví permanentkáři 4300 Kč
cca 165/utkání
3400 Kč
cca 131/utkání
2400 Kč
cca 92/utkání
při nákupu vstupenek až 6500 Kč (základní část) až 5720 Kč (základní část) až 4940 Kč (základní část)

LADY CARD, JUNIOR CARD, SENIOR CARD

I. kategorie
(A, B, C, D, E, J, K, L, M)
II. kategorie
(O, P)
III. kategorie
(F, G, H - stání i sezení)
jednorázové vstupné (5 a více dní před zápasem) 190 Kč 160 Kč 120 Kč
jednorázové vstupné (4 a méně dní před zápasem) 220 Kč 190 Kč 150 Kč
jednorázové vstupné v den utkání na pokladnách ROCKNET ARÉNY 250 Kč 220 Kč 180 Kč
stávající permanentkáři 3050 Kč
cca 117/utkání
2150 Kč
cca 83/utkání
1650 Kč
cca 63/utkání
noví permanentkáři 3250 Kč
cca 125/utkání
2350 Kč
cca 90/utkání
1850 Kč
cca 71/utkání
při nákupu vstupenek až 6500 Kč (základní část) až 5720 Kč (základní část) až 4940 Kč (základní část)

BABY CARD (do 140 cm)

I. kategorie
(A, B, C, D, E, J, K, L, M)
II. kategorie
(O, P)
III. kategorie
(F, G, H - pouze sezení)
jednorázové vstupné 50 Kč 50 Kč 50 Kč
stávající permanentkáři 900 Kč
cca 35/utkání
900 Kč
cca 35/utkání
900 Kč
cca 35/utkání
noví permanentkáři 1100 Kč
cca 42/utkání
1100 Kč
cca 42/utkání
1100 Kč
cca 42/utkání
při nákupu vstupenek 1300 (základní část) 1300 (základní část) 1300 (základní část)

Schéma arény