Aktuální zprávy

Caffé Strada praskalo ve švech, podpisy tu rozdávali místní hokejisté

Napsal 11.02.2010 David Nováček
C h o m u t o v - Čtveřice chomutovských útočníků ještě ani nebyla uvnitř, přesto Caffé Strada praskalo ve švech a mezi stoly se tísnila hromada hokejových fanoušků. S úderem čtvrté odpolední pak dovnitř vešli Radek Duda, David Hruška, Milan Kraft a Zdeněk Skořepa. Kavárna utichla a jen mlčky sledovala cestu chomutovských hráčů do zákulisí, kde se v rychlosti převlékli a pospíchali usednout do luxusních kožených sedaček, odkud během následující hodinky rozdávali své podpisy.
"Tady, tady a ještě tady," žadonil o podpisy klučina v chomutovském dresu a oči se mu při pohledu na známé hokejisty leskly štěstím. Když se pak usadil mezi Davida Hrušku a Radku Dudu a zapózoval tatínkovi, který zběsile mačkal spoušť fotoaparátu, byl možná budoucí hokejový talent v sedmém nebi. Přesně kvůli těmto okamžikům se podobné akce, jako ta včerejší pořádají. Nově otevřená kavárna, ale také bar Strada byl doslova napěchován chomutovskými fanoušky, kteří vytrvale čekali na moment, kdy se právě jim podepíše známá hokejová tvář.

FOTOGRAFIE z autogramiády si prohlédněte ve fotogalerii ZDE.

VIDEO z autogramiády najdete na hlavní stránce. Vpravo překlikněte na přes červenou ikonku na videa..

Čtveřice ve složení Radek Duda, David Hruška, Milan Kraft a Zdeněk Skořepa měla během hodinové autogramiády plné ruce práce. Nebyla vteřina, kdy by si hráči mohli odpočinout. Podpisy padaly na připravené fotografie, šály, trička, dresy nebo na holé ruce. "Povedená akce, určitě to byla příjemná hodinka," shodně hodnotili všichni aktéři.

Během akce se daly zakoupit chomutovské suvenýry za zvýhodněné ceny a fanoušci, kteří do Caffé Strada přišli si toto dost pochvalovali. "Zkusili jsme zařadit i prodej suvenýrů přímo na místě a určitě to byl dobrý tah," komentoval marketingový manažer klubu David Dinda. I on může být spokojen, protože podle odhadů prodávajících byl obrat téměř dvojnásobný než na mistrovském utkání přímo na stadionu. Akce skončila chvíli po paté hodině, další hodinku řada fanoušků u kávy živě diskutovala nejen o hokeji. Autogramiáda ve Stradě byla rozhodně povedenou akcí. "Jedna z nejlepších za poslední roky," těšilo Davida Dindu.