Stanislava Mikšovice. Sběratelskou hodnotu budou mít i dresy finských hráčů, kteří byli vůbec prvními zástupce severského hokeje v novodobé historii klubu."> Piráti Chomutov » Aukce zahájena: získejte originální dres Chomutova z uplynulé sezóny
Aktuální zprávy

Aukce zahájena: získejte originální dres Chomutova z uplynulé sezóny

Napsal 23.04.2009 David Nováček
C h o m u t o v - Získejte unikátní vzpomínku na nedávno skončenou sezónu, kdy se v chomutovském dresu proháněla celá řada zkušených hokejistů. Právě byla zahájena aukce dresů ze sezóny 2008/2009, v internetové dražbě je modrá sada. Mezi zajímavé kousky bude zcela nepochybně patřit dres kapitána Miroslava Hlinky, triko současného českého reprezentanta Davida Květoně či tradiční "hit" Stanislava Mikšovice. Sběratelskou hodnotu budou mít i dresy finských hráčů, kteří byli vůbec prvními zástupce severského hokeje v novodobé historii klubu.

Již tradiční aukce chomutovských dresů skončí v úterý 19. května v 16.00 hodin. Do té doby můžete bojovat o originální dres svého oblíbeného hráče. Majitel nejdražšího dresu bude navíc odměněn sadou klubových suvenýrů. "Dresy hráčů, kteří u nás pokračují i v následující sezóně je možné nechat vlastnoručně podepsat," dodává marketingový manažer David Dinda.

Do aukce vstupujte na adrese http://aukce.esports.cz/aukce.asp?klub=CHM6.