Aktuální zprávy

Aukce stále běží. Neváhejte a získejte dres finalisty Stanleyova poháru!

Napsal 13.06.2013 Klub
C h o m u t o v - Vzpomínky fanouškům Pirátů nikdo nevezme, ale všichni mají stále příležitost zajistit si velmi cennou památku na sezónu, v níž se chomutovský hokej vrátil po téměř čtyřiceti letech mezi tuzemskou elitu. Stále totiž probíhá aukce bílých hraných dresů, ve kterých Piráti nastupovali k utkáním Tipsport extraligy. Do středy 19. června do 16 hodin máte možnost zajistit si dres svého oblíbence.

K mání je 34 dresů hokejistů, kteří během nováčkovského ročníku naskočili do extraligových bojů, pouze jeden dres je bezu jména, což skýtá možnost například vylepšit si cenný suvenýr vlastním jménem.

V nabídce nechybí samozřejmě ani dres Michaela Frolíka - největší hvězdy, která se v barvách Pirátů během sezóny 2012/2013 na ledě proháněla. V době, kdy kladenský rodák válel v Chomutově, málokdo tušil, že o pár měsíců později bude hrát finále Stanleyova poháru.

Ten, kdo dres Michaela Frolíka nakonec vydraží, si bude moci říkat, že má doma trikot rekordmana NHL. Pětadvacetiletý útočník totiž jako jediný v play-off nejslavnější soutěže světa proměnil dvě trestná střílení. Právě o tento dres je největší zájem. Jeho aktuální cena činí 7350,- korun a už devětadvacetkrát se měnila.

Michael Frolík odehrál v dresu Pirátů 32 utkání, v nichž vstřelil 14 gólů a přidal 10 asistencí. I jeho dres můžete mít doma

Celkem osmkrát přihodili zájemci na tři dresy. O trikoty Milana Jurčiny, Štěpána Hřebejka a Davida Hrušky, který v sezóně 2012/2013 vstoupil do Klubu hokejových střelců deníku Sport, neboť v součtu domácí nejvyšší soutěže a reprezentace nastřílel 250 gólů, je tedy také velký zájem.

Výše uvedené dres rovněž vévodí aktuálnímu pořadí podle ceny. Po Michaelu Frolíkovi má v tuto chvíli nejvyšší hodnotu dres jiného borce, který prošel NHL. Památku na Milana Jurčinu momentálně vyjde na 3400,- korun. Za dres Štěpána Hřebejka je ochoten jeden z fanoušků zaplatit momentálně rovně tři tisíce. Trikoty Davida Hrušky a Lukáše Pulpána mají momentálně hodnotu 2799,- korun.

Zajímavostí je také skutečnost, že o dresy slovenských hráčů Milana Jurčiny, Miroslava Zálešáka a Matúše Kostúra velmi usiluje jeden účastník aukce, který vždy reaguje na každý příhoz na zmíněné dresy.

Pokud chcete i vy získat památku na sezónu 2012/2013, neváhejte a zapojte se do aukce. Dvanáct dresů stále nemá svého majitele, jímž můžete být právě vy.

Do aukce vstoupíte zde.

×
Dnes v 18:00 | Jun.
HC Energie Karlovy Vary
Piráti Chomutov
×
Dnes v 17:15 | Dor.
HC Sparta Praha
Piráti Chomutov