Aktuální zprávy

Aukce přípravných dresů Patrioti začala, dražit můžete do konce září

Napsal 11.09.2021 Klub
C h o m u t o v - Jak klub avizoval, tak se i stává. Speciální přípravné dresy Patrioti jako poděkováním všem, kteří na transparentní účet přispěli, už lze získat v aukci. Fanoušci tak mohou mít doma unikátní suvenýr, neboť tyto zápasové dresy jsou jedinými originály, jež kdy byly vyrobeny.
DRAŽTE PŘÍPRAVNÉ DRESY PATRIOTI

Dražba byla odstartována už během závěrečného přípravného duelu s Chemnitz Crashers druhou zářijovou sobotu a skončí poslední zářijový den v 19 hodin. Získat můžete trikoty, v nichž svěřenci Petra Martínka odehráli všech sedm střetnutí před krajskou ligou.

Tentokrát však nehledejte jména svých oblíbenců, jelikož místo všech jmenovek figuruje na zádech nápis Patrioti. Na samotném dresu jsou pak jména všech, kteří přispěli na transparentní účet v době, kdy byla na vážkách budoucnost seniorského hokeje v Chomutově – tedy v létě 2020.

Samozřejmě že někteří hráči nastoupili do všech svých klání se stejným číslem, ale kouzlo této sady je opravdu někde jinde. K mání je všech sedmadvacet vyrobených dresů, žádné jiné už nikde neexistují. Nepromeškejte jedinečnou příležitost! Tak jako v minulých aukcích potvrdí pravost dresu klubem vystavený certifikát.

Chcete-li šedivý trikot z přípravy 2021, stačí se zaregistrovat na webu www.sportovniaukce.cz a přihodit na některý z nich. Aukce končí ve čtvrtek 30. září v 19:00, ovšem může se uzavřít také o hodně později. Jestliže někdo přihodí v 18:55:01, prodlouží uzávěrku daného dresu o jednu vteřinu. Každý další příhoz na stejný dres pak prodlouží uzávěrku znovu o pět minut.