Aktuální zprávy

Aukce dresů ze sezóny 2018/2019 skončila, nejvýš se vyšplhal Radek Duda

Napsal 04.12.2019 Klub
C h o m u t o v - Podvečer úterý 2. prosince byl poslední chvílí, kdy mohli fanoušci Pirátů získat originální vánoční dárek v podobě tmavé sady dresů ze sezóny 2018/2019. Jednalo se o trikoty, v nichž hráči nastupovali nejčastěji k venkovním zápasům Tipsport extraligy a celkový výtěžek dražby se přiblížil částce osmdesát tisíc korun. Už brzy se noví majitelé dresů mnohou těšit na cenný suvenýr.

Celkem bylo k dispozici 31 zápasový relikvií, z nichž 29 už má nyní nového vlastníka. Pouze jmenovky Petr Chlán a Adam Dlouhý zůstanou i nadále na klubu, zbývající dresy se vydají ještě před vánočními svátky do nejrůznějších koutů České republiky i mimo ni a to celkem za 79 701 korun.

Stejně jako v předchozí aukci, v níž byli k dispozici dresy s tejpy, i tentokrát se nejvýš vyšplhala cena u Radka Dudy, za jehož dres zaplatí uživatel pavel.berma 8900 korun. Na pomyslné stupně vítězů se dostaly ještě trikoty Jakuba Sklenáře, který vydražil nick Angel H za 5200 korun, a Davida Šticha, který získal uživatele Flag za 4350 korun.

Stejně jako v předešlých případech ani tentokrát se aukce neuzavřela přesně v 18 hodin. Její princip totiž ještě dovoluje reakci, a tak se o jeden z dresů bojovalo až do 18 hodin a 33 minut. Nejdéle byl k dispozici trikot, v němž kapitán Marek Tomica odehrál 17. března 2019 na ledě Pardubic svůj tisící zápas mezi tuzemskou elitou.

Cena dresu zkušeného útočníka, jenž nosí céčko na pirátském dresu i v aktuálním ročníku Chance ligy, se změnila přesně třicetkrát, což je téměř o polovinu méně než u dresu, na který se přihazovalo nejčastěji. Celkem 58 příhozů bylo zadáno u jména Jakuba Sklenáře, který rovněž setrval pod vrcholky Krušných hor.

Hned dva dražitelé si pro sebe uzmuli dva dresy a shodou okolností se vždy jednalo o členy defenzivy a ofenzivy. Nick wild bude mít doma trikoty útočníků Vladimíra Růžičky s Janem Stránským, uživatel PavNov1 přihodil nejvíc na dresy obránců Bretta Flemminga s Ronadem Knotem.

Všichni noví majitelé si mohou dres v dárkové krabici s certifikátem pravosti vyzvednout po předchozí telefonické dohodě v kancelářích Pirátů nebo si jej po dohodě mohou nechat zaslat na dobírku. Všechny potřebné údaje a kontakty obdrží nejpozději do pátku 6. prosince prostřednictvím e-mailových schránek, které uvedli při registraci na webu sportovniaukce.cz.

×
Dnes v 12:00 | Dor.
HC Hvězda Praha
Piráti Chomutov
×
Dnes v 12:00 | Jun.
Piráti Chomutov
HC Energie Karlovy Vary
×
Dnes v 17:30 | Muži
SK Kadaň
Piráti Chomutov