Aktuální zprávy

Aukce Legenda legendám jde v úterý do finiše, majitele ještě nemá deset pirátských dresů

Napsal 09.03.2020 Klub
C h o m u t o v - Už je to více než měsíc, co Piráti odehráli duel ve Vsetíně ve speciálních dresech s podobiznou Josefa Voláka. Jednalo se o druhý ročník akce, která prostřednictvím Nadačního fondu Ivana Hlinky pomůže někdejším hráčům či dalším hokejovým činovníkům a jejich rodinám, pokud se dostanou do tíživé sociální situace. Už v úterý 10. března končí aukce právě z utkání chomutovského souboru na Valašsku.
VSTUP DO AUKCE ZE ZÁPASU VSETÍN VS. PIRÁTI

Stále je k mání 28 pirátských trikotů, z nichž aktuálně hned deset ještě nemá žádného majitele. Mezi dresy, na které ještě nebylo přihozeno, patří například nejlepší blokař mezi všemi útočníky Chance ligy Filip Suchý nebo druhý nejlepší bulař soutěže Tomáš Pitule.

V nabídce za vyvolávací cenu figurují rovněž dresy čtyř obránců – Viktora Langa, Martina Rýgla, Dušana Žovince nebo místního odchovance Denise Zemana. K mání je také dres brankáře Štěpána Lukeše, jenž ve Vsetíně chytal a momentálně je kmenovým hráčem extraligového Mountfieldu z Hradce Králové. Nabídka se zkrátka hodně široká, stačí si vybrat a do aukce se zapojit.

Dražba dresů ze souboje Pirátů s Valachy skončí v úterý 10. března v 17 hodin a platí pro ni stejná pravidla jako v případě ryze klubových aukcí. Jestliže někdo přihodí v 16:55:01, prodlouží uzávěrku daného dresu o jednu vteřinu. Každý další příhoz na stejný dres pak prodlouží uzávěrku znovu o pět minut.

TOP foto: Martin Vojtěch Víta (www.hc-vsetin.cz)