Mladežnický hokej

Akce Pojď hrát hokej přilákala nové zájemce o hokej, registraci má nově 21 dětí

Napsal 25.01.2022 Klub
C h o m u t o v - V chomutovské ROCKNET ARÉNĚ se v pondělí 24. ledna podruhé v aktuální sezóně konala v rámci Týdne hokeje akce „Pojď hrát hokej“ sloužící k náboru nejmenšího hokejového potěru. Zatímco na jiných stadionech akci rušili, pod Krušnými horami malí zájemci o hokej na led vyjeli.

Celou akci připravil tým starající se o nábor nejmenších Pirátů v čele s náborovým specialistou Milanem Babkou, u něhož se každý zájemce o hokej může hlásit kdykoliv během sezóny na telefonním čísle 724 201 964. Zkušený trenér hokejového potěru měl k ruce řadu pomocníků, mezi nimiž nechyběli hráči A-týmu.

Od 17 hodin probíhala v presscentru ROCKNET ARÉNY registrace, s níž pomáhali také obránci Michal Žižka s Miroslavem Kunclem nebo útočník Petr Freiberg. Po prezentaci, jež seznámila zájemce o vstup do pirátské rodiny s hokejem jako takovým, vyfasovali malí caparti výstroj, pokud ji neměli k dispozici.

Následovalo oblékání v šatně oblékání a pak už 21 nových dětí vyrazilo na led, kde udělaly první krůčky s bruslemi na nohou. Mezi trenéry nechyběli kromě Milana Babky také nestor mládežnických koučů Miroslav Kubát nebo další z mládežnických koučů Petr Kalužný. Ondřej Toušek a Libor Dudek.

Díky podpoře Českého hokeje, který dodává zdarma výstroje pro nejmenší a hodně investuje také do reklamy náborové akce Pojď hrát hokeje, získali Piráti další nové zájemce o hokej, z nichž třeba jednou vyrostou i hráči pro NHL, jichž se v posledních letech vychovalo v Chomutově hned několik.