Aktuální zprávy

Piráti se přihlásí do Chance ligy, proběhne i mimořádná členská schůze zapsaného spolku

Napsal 14.05.2020 Klub
C h o m u t o v - Další rokování výboru zapsaného spolku, vedení klubu, zástupců sponzorů, trenérů a vedoucích žákovských mužstev vyústilo ve dvě zásadní věci. Piráti podají přihlášku do seniorské Chance ligy i všech mládežnických soutěží, které hráli v předchozí sezóně, a dojde ke změnám v zapsaném spolku.

Ročník 2019/2020 zakončil seniorský tým na čtvrtém místě druhé nejvyšší soutěže, takže Piráti mají právo hrát ji i v nadcházející sezóně. Podání přihlášky je prvním krokem, další budou následovat v průběhu následujících týdnů. „Je potřeba připravit sportovní stránku a mít vyřešené ekonomické věci napojené na licenci. V tomto směru máme některé věci předjednané, teď je musíme dotáhnout,“ říká Ing. Adam Zwettler, předseda zapsaného spolku.

Jeho vedení však dozná změn, o kterých rozhodne mimořádná členská schůze zapsaného spolku i za účasti zákonných zástupců hráčských členů zapsaného spolku. Ta proběhne ve čtvrtek 28. května od 17 hodin v prostorách ROCKNET ARÉNY.

„Chceme změnit stanovy tak, aby ve výboru mohli zasednout také zástupci rodičů nebo trenéři mládeže, kteří by tak měli přehled o veškerých finančních tocích,“ uvádí šéf výboru zapsaného spolku.