Mladežnický hokej

​Také žákovské zápasy budou mít streamy! Zatím z velké haly, tréninková plocha je v jednání

Napsal 12.01.2022 Klub
C h o m u t o v - Ve skandinávských zemích jsou již zcela běžné systémy společnosti Sportway, které prostřednictvím umělé inteligence snímají a distribuují signál ze zápasů z nejrůznější mládežnických či výkonnostních soutěží v mnoha sportech. Tyto systémy jsou nyní nainstalovány také na mnoha zimních stadiónech v Česku, mezi něž patří i chomutovská ROCKNET ARÉNA.

Piráti se domluvili se společností Perinvest Media na instalaci inteligentní kamery na hlavní ploše ROCKNET ARÉNY, což umožnila a podpořila rovněž městská společnost Kultura a sport. Díky tomu mohou nyní fanoušci i rodiče sledovat domácí zápasy žáků.

Zápasy budou přístupné v reálném čase i s možností zpětného zhlédnutí. Podmínkou je registrace a platba za zvolené služby. Je možné zakoupit členství sezónní, měsíční nebo sledování pouze jednoho konkrétního zápasu. Pro první tři měsíce provozu platí 50% sleva na měsíční členství.

Od 13. ledna se tak budou na webu czechicehockey.tv přenášet zápasy mládežnických soutěží Pirátů Chomutov. Prozatím tedy pouze z haly A, o druhé hale se momentálně jedná. Veškeré informace najdete na https://www.czechicehockey.tv/cs/support. Domácí i venkovní utkání chomutovských žáků a případně také venkovní klání juniorů s dorostem naleznete zde. Podmínkou pro venkovní duely je zapojení daného stadionu do projektu.