Aktuální zprávy

​Na krajskou ligu poprvé mimo víkend, domácí duel s Kadaní se dohraje v úterý 25. ledna

Napsal 20.01.2022 Klub
C h o m u t o v - Pro zápasy krajské ligy jsou vyhrazeny především víkendy, ale řada odložených utkání znamená v podstatě nutnost dohrávat je během pracovních dnů. Venku už Piráti nastoupili během prvního lednového týdne v úterý na ledě Roudnice nad Labem, nyní si mimo víkend zahrají rovněž před svými fanoušky. Odložený duel 17. kola základní části s Kadaní se uskuteční v úterý 25. ledna od 18 hodin.

Svěřenci Petra Martínka mají odložené celkem tři zápasy. Na konci listopadu nepřijely do ROCKNET ARÉNY Lovosice a po změně letopočtu dopadly stejně zápasy v Lovosicích a doma s Kadaní. Piráti tak hráli naposledy shodou okolností právě 4. ledna 2022 v Roudnici nad Labem, takže si po třech týdnech zopakují utkání během pracovního dne.

„Kadaňští nás oslovili, že by během posledního lednového týdne rádi dohráli odložené utkání, takže jsme jen hledali vhodný termín. Nakonec volba padla na zmíněné úterý se začátkem v 18 hodin, aby všichni hráči měli po práci a zároveň šlo o co nejpřívětivější čas i pro naše fanoušky,“ popisuje tiskový mluvčí klubu Libor Kult.

Online předprodej na utkání odstartuje v pondělí 24. ledna v 10 hodin a do prodeje půjde opět 350 vstupenek stejně jako při předchozích domácích duelech. Tato kvóta se nemění a vychází ze statistik návštěvnosti a dohody klubu s partnery. Majitelé permanentních vstupenek se na duel dostanou na své permanentní vstupenky při dodržení aktuálně platných vládních opatření proti šíření onemocnění COVID-19.