Starší dorostenci smazali dvougólové manko, z Letňan vezou bod

Napsal 28.09.2013 Jan Thőma
C h o m u t o v – Mladí Piráti v rámci desátého kola RAKO extraligy staršího dorostu narazili v Praze na Letňany. V dramatické utkání inkasovali hned v první minutě a první třetinu prohráli 4:2. Ve druhé části však ztrátu dohnali a ještě šli do vedení. Dlouho tak sahali na všechny tři body. O remíze po šedesáti minutách rozhodl ve třetím dějství Klečka. Jelikož další branka nepadla, dospěl zápas do samostatných nájezdů, v nichž byli šťastnější Letci.
10.kolo so 28.9.2013
LET
6:5sn(4:2, 0:3, 1:0 - 0:0)
Letňany
Jander – Hůla, Sekera, Pařík, Starosta, Zeliska, Chvála, Štosek, Honetschläger – Poljanyčka, Klečka, Kroh, Kulda, Tomek, Smejkal, Horák, Hroboň
Danylec (14. Štefka) - Hlaváček, Páleník, Meliško, Lidák, Hierman, Kozák - Strunz, Polák, Toman - P. Macháček, Kašpar, A. Macháček - Rohla, Dufek, Adámek - Wágner