Starší dorostenci nenavázali na páteční výhru a prohráli se Vsetínem 3:4

Napsal 19.12.2009 Václav Mohelník
C h o m u t o v - Stejně jako včera, tak i dnes měli na programu starší dorostenci jedno soutěžní utkání. Na svém ledě přivítali hráče Vsetína a utkání se jim moc nevyvedlo. Valaši si totiž rozhodující náskok vypracovali již v první třetině, kdy po brankách Fryšary, Kitsbergera, Djoriče a Kajaby, vyhráli první třetinu 4:0. Druhou třetinu naopak domácí vyhráli po brankách Fronka, Tarašky a Nováka 3:0. V poslední části se domácí tým snažil ze všech sil, ale vyrovnávací branky nedocílil. Chomutov tak prohrál se Vsetínem, na svém ledě 3:4.