Starší dorost zvítězil nad Slávií Praha vysoko 9:5 a připisuje si další výhru.

Napsal 24.11.2011 Václav Mohelník
C h o m u t o v - Velkou přestřelku zažil Eden, kde hraje své zápasy hokejová Slávia. Hosté o svém vítězství rozhodli ve druhé půlce zápasu, kdy domácím nasázeli dohromady šest gólů. Domácím nepomohl ani psychický fakt, že vyrovnali stav zápasu ze 1:3 na 3:3 a mohli využít své momentální převahy na ledě. Chomutov následně odskočil na skóre 3:7 a zápas se již pouze mohl dohrávat. Severočeši vyhráli v Praze 9:5.
22.kolo čt 24.11.2011
SLA
5:9(1:3, 2:2, 2:4)
Slavia
Golovko (Sovák) - Červený, Novák, Patzelt, Freiser, Burian, Drahorád, Brzák, Tejral, Bureš, Vyskočil, Benda, Sakajev, Navrátil, Veselý, Mašín, Zajíc, Fortelka, Hlinka, Pavlas
Maštalířský (Dvořák) - Hlava, Hlava, Fronk, Kampf, Souček, Procházka, Pastyřík, Toušek, Šmíd, Drobný, Černý, Tejnor, Cestr, Zezula, Kaše, Huňady, Hejcman, Szathmáry, Chrpa

Utkání začalo mírnou převahou Chomutova. Ta ale narůstala a nebýt domácího brankáře Golovka, hostující by se brzy ujali výrazného vedení. Paradoxně slávistický brankář mohl mít černé svědomí po první brance hostí, u které se zapomněl u tyče a nechal odkrytou celou bránu. Branku vsítil v 10. minutě Filip Pastyřík (0:1). Ve 13. minutě navýšil skóre ranou z první Ondřej Kaše (0:2). Už ve 14. minutě ale propálil tvrdou ranou Maštalířského slávista Radek Veselý (1:2). Ve 20. minutě ale Chomutov opět zvyšoval skóre. Trefil se Ondřej Touška (1:3).

Již ve 21. minutě dal kontaktní gól Filip Navrátil a vrátil Slavii do hry (2:3). Chomutovští ale dále pokračovali v aktivnější hře. Ve 32. minutě se slávistickému kapitánovi Filipovi Hlinkovi podařilo vyrovnat (3:3) a fanoušci se mohli radovat - jen prozatím. Chomutov ve 34. minutě využil přesilovky a vrátil se do vedení. Gól vstřelil David Kämpf (3:4). Tomu se podařilo branku vsítit znovu i ve 39. minutě (3:5) a před Slavií vyrostl Everest, který jen těžko mohla zdolat.

Chomutov potvrdil ve 43. minutě svou dominanci a ve dvojnásobné převaze zvětšil propast ve skóre Ondřej Toušek (3:6). Za nedlouho, ve 46. minutě, Pražané chybovali a nechali před vlastní brankou osamoceného Roberta Černého, který Golovka doslova vykoupal (3:7). Gólové hody ale nekončily. Svou druhou trefu v zápase zaznamenal slávista Radek Veselý v 55. minutě (4:7). O další tři branky, které v utkání ještě padli se postarali chomutovští Robert Černý, Jakub Chrpa a slávista Martin Patzelt.

Západočeský tým byl v utkání jednoznačně lepší a z Prahy si po jasné výhře 5:9 veze právem tři body.