Starší dorost doma rozdrtil stejně starý výběr Kladna 9:3

Napsal 04.03.2011 Václav Mohelník
C h o m u t o v - Drtivé vítězství si dnes připsali chomutovští starší dorostenci, kteří přivítali hráče středočeského Kladna. Již v první polovině utkání bylo o zápase rozhodnuto, když svítil na světelné tabuli stav zápasu 6:2, pro domácí. Nejaktivnějším domácím hráčem byl Patrik Huňady, který si připsal 2 góly a jednu asistence.
46.kolo pá 4.3.2011
9:3(3:1, 3:1, 3:1)
KLA
Hamal - Havel, Hlava, Doskočil, Souček, Drobný, Sakaev, Tverďak, Černý, Toušek, Novák L., Mazánek, Huňady, Šaržík, Lehnert, Kampf, Bauer, Kaše, Navrátil, Hlava N., Fronk.
Kladno
Sýkora (od 40. Exner) - Machač, Vodák, Homer, Véber, Bunda, Novák, Kalla, Kehar, Potekhin, Znamenáček, Gottlieb, Megela, Jirák, Sucharda, Botor, Šilhavý, Tejnor, Habrdla.

Rozhodující částí zápasu byla první polovina utkání, ve které si domácí hráči připsali úctyhodných šest gólů. Naopak Kladno se trefilo pouze dvakrát, a tak o vítězném týmu nemohlo být ani pochyb. Ve třetí třetině se stav zápasu pouze zvyšoval ve prospěch Chomutova, který přidal další tři góly a zvítězil vysoko 9:3. Možná i proto se dvojice hráčů rozhodlo provokovat a rozhodčí je pochopitelně poslal do šanty a nabídl domácím dvakrát přesilovku trvajících pět minut.

Další zápas hrají dorostenci již zítra, kdy doma přivítají od 13:30, Bílé tygry z Liberce.