Na úvod přípravy těsná prohra s karlovarskou Energií

Napsal 26.07.2008 David Nováček
C h o m u t o v - Novou sezónu dnes na chomutovském stadionu otevřeli místní dorostenci. Nováček nejvyšší dorostenecké soutěže se střetl s karlovarskou Energií a v utkání hraném na čtyři čtvrtiny rozhodně nebyl horším mužstvem. Zkušenější Energetici přesto uválčili těsné vítězství 2:1.
přát. so 26.7.2008
1:2((0:0, 0:2, 0:0 - 1:0))
KVA

(1. a 2. čtvrtina): Pražák Radek (20:01 Brabec Daniel) - Andres Radek, Čeček Martin, Havel Radek, Fiala Ondřej, Kilián Filip, Kolář Daniel - Procházka Tomáš, Tuček Ondřej, Huňady Patrik - Procházka Jakub, Kotous Michal, Hučko Petr - Svoboda Daniel, Piačka Edmund, Švihla Jakub.

(3. a 4. čtvrtina): Brabec Daniel (49:53 Příhoda Aleš) - Kasal Marek, Škrdle Karel, Kolář Daniel, Čížek Filip, Herr Karel, Fejt Dominik - Taraška Lukáš, Bauer Petr, Faigl Tomáš - Šaržík Dušan, Bacovský Jan, Megela Dominik - Komma Pavel, Lehnert Daniel, Mazánek Jan. Trenéři Táborský Pavel, Buchal Miroslav, Innemann Pavel, vedoucí Pašek Martin.

Karlovy Vary
Nechvátal (Rauscher) - Liška, Urbančok, Konečný, Troška, Kovář, Vilhelm, Frk, Sýkora, Tomeček, Vrána, Táborský, Brodský, Hudák, Svoboda, Formánek, Valeš, Lintemer, Hluchý, Gombár, Záhora, Kubáč, Švec, Kverka, Vachovec, Winkler. Trenéři Mlejnek Karel, Kverka Jaromír.

Letošní dlouhou řadu utkání, která nás v nové sezóně čekají na chomutovském ČEZ stadionu, otevřeli dnes dorostenci přípravným duelemObrazek s karlovarskou Energií. Zápas byl hrán na 4 x 20 minut čistého času, přičemž oba soupeři poslali do každé poloviny utkání téměř nové týmy, takže se ve hře vystřídali všichni hráči. Zápas svou úrovní velmi početné publikum určitě nezklamal a na samém úvodu sezóny jsme viděli utkání, ve kterém zkušenější hosté dokázali naší defenzívu a dobře chytající gólmany překonat pouze dvakrát a tak se do poslední vteřiny museli obávat o výsledek. V průběhu utkání oba soupeři nevyužívali svých šancí, zejména několik samostatných nájezdů a tak se v poslední dvacetiminutovce, kdy po střele Petra Bauera dorazil za brankovou čáru kotouč Tomáš Faigl, hosté museli bránit chomutovskému tlaku a snaze o vyrovnání. Když jim pomohla i branková konstrukce, odvezli si nakonec z Chomutova těsné vítězství.