Mladší dorostenci slaví první výhru v sezóně. Doma porazili IHC Písek 4:3

Napsal 16.09.2010 Václav Mohelník
C h o m u t o v - Třetí kolo extraligy mladšího dorostu, znamená první tři body připraných do tabulky pro domácí KLH Chomutov. V utkání plného šancí a vyloučení se do vedení dostali hosté, kteří překonali domácího brankáře hned ve druhé minutě zápasu. Domácí brankami Kampfa 2x, Vlastníka a Kašeho otočili utkání na svoji stranu. Hosté již stačili pouze snížit na rozdíl jediného gólu. Celkový stav zápasu: KLH Chomutov - IHC Písek 4:3.
3.kolo čt 16.9.2010
4:3(2:1, 2:0, 0:2)
PIS
Lukeš - Cestr, Černý, Hlaváček, Kosina, Mojžíš, Procházka, Vogl, Frajt, Kampf, Kaše, Klepl, Macháček, Strunz, Šolta, Václavík, Vlastník, Jager, Fencl.
Písek
Pechek - Hřebíček, Hanus, Bánci, Suda, Červinský, Skála, Kučera, Suchan, Indrák, Volf, Schwamberger, Novotný, Vlk, Dudák, Šuhaj, Březina, Duchoň, Volf, Varyš.

Domácí šli do zápasu velmi aktivně. Ovšem, kdo se radoval z gólu, byli hosté, kteří využili domácí zaváhání v obraně. Branku hostů vstřelil v druhé minutě utkání Petr Dudák.

Domácí zareagovali o minutu později, kdy ujel David Kampf a zařídil vyrovnání v zápase.

Následovalo několik šancí a druhý gól domácích. V sedmé minutě zaspala obrana hostů a toho využil chomutovský Ondřej Kaše. První třetina tak skončila vítězstvím domácích v poměru 2:1.

Ve druhé třetině domácí pokračovali v kanonádě do hostující sítě. Dva góly domácích v dvaadvacáté minutě rozhodli o celkovém vítězi. Branky domácích vstřelili Jiří Vlastník, a poté i David Kampf, pro kterého to byla druhá branka v zápase.

Ve druhé třetině se již nic podstatného neudálo, a domácí ji vyhráli zaslouženě 2:0.

Třetí třetinu zatlačili hosté domácí do své třetiny a to mělo i účinek. Nejprve v devětačtyřicáté minutě se prosadil Miroslav Indrák, který byl autorem i gólu v minutě devětapadesáté.

Ve zbytku utkání se již nic neudálo, a tak domácí vyhráli 4:3.