Mladší dorostenci si doma vyšlápli na jihočeský Písek a porazili jej 6:0

Napsal 20.12.2009 Václav Mohelník
C h o m u t o v - Po dlouhé době si mohli trenéři mladších dorostenců oddychnout a pogratulovat si k jasné výhře nad jihočeským Pískem. Utkání nemělo jiný tým, než právě ten domácí. První třetina branku nepřinesla. Druhá třetina byla již o něčem jiném a domácí ji vyhráli zaslouženě po brankách Fronka, Hlavy, Navrátila a Kampfa 4:0. Ve třetí třetině hned z kraje skóroval domácí Ondřej Toušek. Poslední hřebíček do rakve přibil bezmocnému Písku v šestapadesáté minutě Jakub Chrpa. Chomutov porazil IHC Komtern Písek vysoko 6:0.