Mladší dorostenci nestačili na západočeskou Plzeň a podlehli jednoznačně 4:9.

Napsal 26.11.2009 Václav Mohelník
C h o m u t o v -Již od začátku zápasy diktovali tempo hostující hráči, kteří vedli již od pětadvacáté sekundy zápasu, kdy se trefil poprvé Jan Schleiss. První domácí branka přišla, za stavu 0:2 pro hosty a vsítil ji Pavel Hradil. Opět hosté utekli na rozdíl dvou branek v sedmnácté minutě Michalem Šimandlem. Největší rozdíl se projevil ve druhé třetině, kdy za stavu 2:3 hosté zvýšili, až na 3:7 a tím pádem rozhodli zápas. Na konečných 9:4, uzavřel zápas v jednapadesáté minutě hostující Filip Mašek.