Ml. Dorost - reportáž

Mladší dorost zvládl utkání s PZ Kladnem díky povedené první třetině

Napsal 16.02.2017 Martin Penker
C h o m u t o v - V rámci patnáctého kola nadstavbové části ELIOD extraligy mladšího dorostu zavítali Piráti na led čtvrtého PZ Kladna. Piráti vstoupili do utkání skvěle a po první třetině vedli 3:1 zásluhou branek Čecha, Ferbase a Holky. Ve druhé třetině Piráti trochu polevili a domácí tak snížili na rozdíl jediné branky. PZ Kladno v závěrečné části sahalo po vyrovnání, ale Piráti to nedopustili a nakonec po brance Vrhela vteřinu před koncem nakonec zvítězili 2:4.
N15 čt 16.2.2017
PZK
2:4(1:3, 1:0, 0:1)
PZ Kladno
Novotný – Vokurka, Kulich (A), Volráb (C), Erben – Hašek, Kraus, Ploch, Darsa, Routa, Petrus, Turek, Pejchal, Ji. Vokurka, Černý, Čermák.
Dobeš – Vaněk (A), Ferbas, Machyňa, Kastner, Klika, Psar – Čech, Králíček, Harkabus, Hofrichter, Prokop, Holka, Benda, Koláček, Gut, Vrhel.