Ml. Dorost - reportáž

Mladší dorost zvítězil popáté zasebou, PZ Kladno porazil rozdílem tří branek

Napsal 11.12.2016 Martin Penker
C h o m u t o v - V rámci čtvrtého kola nadstavbové části ELIOD extraligy mladšího dorostu vyrazili Piráti do Kladna, kde se utkali s místím PZ Kladno. Oba týmy vstoupily do utkání opatrně. Do vedení se dostali Piráti v patnácté minutě, když se střelecky prosadil Jan Šafránek. Ihned na začátku druhé třetiny vstřelil branku Jan Prokop, který zvýšil už na 0:2. To ale nebylo od Pirátů vše, neboť ve třiatřicáté minutě zvýšil na 0:3 opět Jan Šafránek. Na začátku třetí třetiny přidal čtvrtou branku Pirátů Michael Hofrichter. Domácí dokázali snížit v sedmačtyřicáté minutě zásluhou Šťastného, ale to bylo od nich vše a Piráti si tak připsali na své konto pátou výhru v řadě.