Mladší dorost neupěl, prohrál se Slávií Praha 3:6.

Napsal 24.01.2010 Václav Mohelník
C h o m u t o v - Hosty poslal do vedení Florián, který již ve třetí minutě překonal domácího gólmana. Slávie navýšila své skóre ve dvanácté minutě, kdy se prosadil Freisler. Severočeši korigovali o čtyři minuty později, kdy se trefil Jakub Neuman. Poslední, kdo byl v úvodní dvacetiminutovce úspěšný, byl hostující Richard Nejezchleb. Ve druhé části hry, se nejprve prosadil domácí Patrik Huňady. Slávie díky Patočkovi, Nejezchlebovi a Hlinkovi zvýšila na 2:6. Poslední, kdo pohnul výsledkem, byl opět domácí Patrik Huňady, který stanovil konečný výsledek 3:6 pro hosty.
26.kolo ne 24.1.2010
3:6(1:3, 1:3, 1:0)
SLA
Maštalířský, (od 34. Dvořák) - Horejš, Procházka, Černý, Segel, Kosina, Hlava, Opava, Drobný, Huňady, Hejcman, Kampf, Neuman, Václavíček, Hlava, Chrpa, Toušek.
Slavia
Kutnar (Uhlík) - Saňa, Rod, Kočí, Budeš, Novák, Burián, Knot, Drahorád, Lobl, Červený, Patočka, Nádvorník, Jedlička, Perzola, Freisler, Kafka, Florián, Fortelka, Nejezchleb, Hlinka.

Další zápas odehrají mladší dorostenci příští neděli, kdy je na svém ledě přivítá Kladno.