Mladší dorost dostal od Sparty lekci produktivity, prohrál vysoko 1:7

Napsal 26.03.2011 Václav Mohelník
C h o m u t o v - Nepovedené utkání sehráli mladší dorostenci na svém ledě. V posledním domácím utkání této sezóny jednoznačně nestačili na stejně starý výběr Pražské Sparty a vysoko prohráli. Jedinou branku v zápase zaznamenal Ondřej Kaše, která znamenala vedení v zápase. Spatra zápas sedmi góly otočila a rozdrtila Chomutov 1:7.
29.kolo so 26.3.2011
1:7(1:1, 0:4, 0:2)
SPA
Lukeš (od 41. Staněk) - Cestr, Černý, Hlaváček, Kosina, Procházka, Dimitrov, Frajt, Kampf, Kaše O., Klepl, Macháček, Pitra, Strunz, Vlastník, Páleník, Toman, Kaše D., Zedník, Pala, Rohla.
Sparta
Pírs - langer, Groer, Hrdlička, Keller, Knobloch, Kolář, Košťálek, Mikliš, Široký, Vacek, Vokurka, Bartoš, Černoch, Hozák, Krudenc, Lojka, Major, Oždian, Pulkrab, Siadkovský, Slavata.

Rozhodující v zápase byla druhá třetina, kterou domácí tým prohrál jednoznačně 0:4. Zapříčinilo to i nevyužívání nabídnutých přesilových her, které naopak soupeř trestal nekompromisně. Jedinou branku v zápase vstřelili domácí v první třetině, když se v jedenácté minutě dostali do vedení. Povedená kombinace a následně tvrdá střela Ondřeje Kašeho, na chvíli dávala domácím naději. Bohužel to byla jediná branka domácích. Hosté lehce zápas otočili a nedělili domácím debakl 1:7.